Karting, żeglarstwo i muzyka klasyczna - sposób na niedzielę

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2020 18:48
Zapraszamy na rozmowę z kartingowcem Maciejem Gładyszem, sprawdzimy też, jak śmiga się na hulajnogaach ulicami Warszawy izajrzymy do filharmonii.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Hulamy z Czwórką - zapraszamy na drugi dzień akcji. Po sobotnich zmaganiach na największych stołecznych skateparkach trochę relaksu i przejażdżka po wybranych terenach zieleni miejskiej przeznaczonych do rekreacji. Podczas niedzielnej wyprawy dziennikarze na hulajnogach odwiedzą: Park Kępa Potocka na Bielanach, Park Saski, Pole Mokotowskie i praski Park Skaryszewski.

Relacji z wydarzenia będzie można posłuchać w Artystycznym wybieguFunkadelii oraz w Wiadomościach Radiowej Czwórki.

Filharmonia w pigułce 8.45 - 9.00 Cotygodniowa dziesięciominutowa audycja Piotra Wierzbickiego, pisarza, autora książek muzycznych. W programie arcydzieła (i arcydziełka) mistrzów: Bach, Mozart, Beethoven, Chopin, Schuman, Prokofiew, Ellington... Tym razem Jazz i wpływ twórczości Jana Sebastiana Bacha na ten gatunek muzyki.

Co Was Kręci - 11.00 - 12.00 - tydzień rywalizacji i dwie rundy zakończone sukcesem. Maciej Gładysz zajął 3. miejsce w cyklu WSK Super Master Series. Polski kartingowiec potwierdził wysoką formę w finale ostatniej rundy, stając na podium. Rywalizacja na torze Adria International Raceway trwała od 29 czerwca do 5 lipca. Po 1 rundzie Champions of the Future, 16  - 19 lipca jest w czołówce. Zapraszamy na rozmowę z młodym kartingowcem  - Maciejem Gładyszem.

Funkadelii17.00 - 19.00 - Soul Inscribed z Nowego Jorku, Eskaubei, Mr. Krime i Tomek Nowak w hołdzie Leopoldowi Tyrmandowi i Tomaszowi Stańce, a także mnóstwo trochę już zapomnianej muzyki acid-jazz, która świetnie sprawdzi się w sezonie letnim. 

***

mat. pras./kd

Czytaj także

"Landlord Go". Polska gra podbija światowe rynki... nieruchomości

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2020 17:37
Gra stworzona przez krakowskie studio, wykorzystująca rozszerzoną rzeczywistość, bije w ostatnim czasie rekordy popularności. Wcielamy się w niej w przedsiębiorcę, który handluje nieruchomościami dostępnymi także w rzeczywistym świecie.
rozwiń zwiń