Webinar "Zarządzanie energią, koncentracją i zadaniami" - zobacz WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2020 12:25
- Lubię to określenie "zarządzanie", dlatego, że gdy ja zarządzam swoją energią, swoją koncentracją czy zadaniami to mam poczucie, że mam wtedy wpływ, że mam wtedy kontrolę. I tak jak zarządzanie często kojarzy nam się z biznesem, to uważam, że w dzisiejszym świecie zarządzanie sobą jest równie ważne, a nie wiem czy nie najważniejsze - mówiła w Czwórce Anita Michalska.
Anita Michalska
Anita MichalskaFoto: Kamil Jasieński/Czwórka

jan mela 1200.jpg
Jan Mela: w życiu ważne jest, by mieć dokąd wracać

Wcześniej Anita Michalska, autorka czwartego webinaru w cyklu Czwórki napisała na temat swojej prelekcji: Jesteśmy przebodźcowani. Dociera do nas cała masa informacji, nie zawsze potrzebnych do lepszego funkcjonowania, zdobywania wiedzy, czy realizowania zadań. Na szczęście można wprowadzić różne proste rozwiązania, które pomagają zarządzić sobą w coraz szybciej pędzącym świecie. Podczas webinaru podzielę się z Wami sposobami, które sprawdziłam w praktyce i które z sukcesem wdrażane są w różnych zespołach i organizacjach. Opowiem Wam o koncepcji zarządzania czterema źródłami w kontekście energii fizycznej, emocjonalnej, umysłowej i duchowej.

Źr.Facebook.com/czworka/webinar/Anita Michalska

Dotychczas na naszej antenie odbyły się trzy webinary. Pierwszy "Jestem szczęściarzem - każde doświadczenie niesie jakieś dobro", poprowadził Jan Mela - podróżnik, społecznik, zdobywca biegunów, młody tata. W kolejny wtorek zaprosiliśmy na spotkanie z Arturem Sójką, trenerem, moderatorem sesji networkingowych, mówcą. Wydarzenie odbyło się pod hasłem "Networking receptą na sukces zawodowy".


Artur sójka 1200.jpg
"Networking receptą na sukces zawodowy" - zobacz webinar Artura Sójki

Czytaj także:

Trzeci webinar pod tytułem "Jak podnieść jakość swojego życia?" prowadził Jakub B. Bączek - trener mentalny i motywacyjny. Zapraszamy w sumie na cztery webinary prowadzone przez specjalistów rozwoju osobistego.  

jakub bączek webinar 1200.jpg
"Jak podnieść jakość swojego życia?" - zobacz webinar Jakuba B. Bączka

Czytaj także:

___

Webinar Anity Michalskiej transmitowany był na naszej stronie, a także na kanale Youtube i Facebooku Czwórki. Nasza prelegentka pojawiła się potem w audycji  "Strefa prywatna", by podzielić się swoimi doświadczeniami z słuchaczami Czwórki.


Jan Mela, Artur Sójka, Jakub B. Bączek, Anita Michalska Jan Mela, Artur Sójka, Jakub B. Bączek, Anita Michalska

***

mat. pras./kd

Czytaj także

Internetowy hejt. "Walczmy z mową nienawiści w sieci"

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2014 17:20
"Ona ma czoło myślą nieskalane" - to jeden z komentarzy, jakie można znaleźć na popularnym portalu internetowym pod tekstem o znanej osobie. Skąd biorą się takie hejty i czy są sposoby na to, by z tymi "wyrazami uwielbienia" walczyć?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłość w czasach nowych technologii

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2016 18:35
- Restauracje, w których każdy gość musi odłożyć swój telefon do specjalnego pudełka, żeby skupić się na rozmowie, stają się coraz bardziej popularne - mówi dr Leszek Bukowski.
rozwiń zwiń