"Była sobie dziewczyna" na DVD

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2010 14:00
Patronat "Czwórki". Komedia romantyczna twórców przebojów "Był sobie chłopiec" i "Włoski dla początkujących" już na DVD. Film w rezyserii Lone Scherfiga można wygrać słuchając "Czwórki".
O filmie

Młoda, inteligentna dziewczyna dorasta w Londynie w latach sześćdziesiątych. Jej rodzina bardzo chce, by studiowała na Oksfordzie. Tymczasem ona wdaje się w szalony romans z poznanym w niezwykłych okolicznościach mężczyzną, który obiecuje, że nauczy ją życia i miłości…  Te niepowtarzalne lekcje będą się odbywały w luksusowych salach balowych i dyskotekach, zadymionych kafejkach Londynu i pod dachami dekadenckiego Paryża…

W filmie występują m.in. Carey Mulligan, Peter Sarsgaard, Olivia Williams, Alfred Molina.


„Była sobie dziewczyna” na DVD do wygrania w "Czwórce".

Przez najbliższy tydzień słuchajcie audycji: "Stacja kultura", "Kalendarz Kulturalny", "Bed&Breakfast", "Czwarty wymiar", "Poranek", "W 4 oczy", "Wszystkie Covery Świata" i "Magazyn". Płyty z filmem rozdamy również na naszych profilach na Blipie i Facebooku.

Czytaj także

"Californication" w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2010 13:30
Pakiety DVD z rozdajemy w "Poranku", "Z kraju, świata i Kosmosu", "Stacji Kultura", "Bed&Breakfast" i "W 4 oczy". Na antenie Czwórki usłyszycie również ekskluzywne wywiady i reportaże z planu filmowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ręka Fatimy" - wygraj książkę

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2010 13:35
Nowa powieść autora "Katedry w Balceronie" pod patronatem Czwórki do wygrania w "Poranku", "Europejskim Kalendarzu Kulturalnym", "Stacji Kultura" i "W 4 oczy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tajemnica twierdzy szyfrów" na Blu-ray

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2010 08:00
Patronat "Czwórki". Najbardziej widowiskowy serial ostatnich lat "Tajemnica twierdzy szyfrów" już na Blu-ray. Wielkie, trzymające w napięciu widowisko historyczne. Ekranizacja bestsellerowej powieści Bogusława Wołoszańskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztuka za sztukę

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2010 14:00
Akcja "Czwartego wymiaru". Wymieniaj, rozsyłaj, baw się. Zaczęło się od długopisu. A co teraz dacie za sweter Gruchy? :)
rozwiń zwiń