X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Tajemnica twierdzy szyfrów" na Blu-ray

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2010 08:00
Patronat "Czwórki". Najbardziej widowiskowy serial ostatnich lat "Tajemnica twierdzy szyfrów" już na Blu-ray. Wielkie, trzymające w napięciu widowisko historyczne. Ekranizacja bestsellerowej powieści Bogusława Wołoszańskiego.
Audio

Walka wywiadów, która może zminić bieg wojny

„Tajemnica twierdzy szyfrów” to zrealizowana z rozmachem i dbałością o historyczne realia opowieść o walce wywiadów w czasie II Wojny Światowej. W serialu, porównywanym przez krytyków do kultowej „Stawki większej niż życie”, główną rolę zagrał Paweł Małaszyński, a partnerują mu najlepsi i najpopularniejsi polscy aktorzy, m.in. Borys Szyc, Cezary Żak, Jan Frycz i Karolina Gruszka.  „Tajemnica twierdzy szyfrów” powraca na Blu-ray w zachwycającej jakości Full HD dzięki Galapagos Films.

Serial powstał za 10 milionów złotych. To jedna z największych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Cykl powstał na podstawie powieści Bogusława Wołoszańskiego – dziennikarza i popularyzatora histori, autora m.in. programu "Sensacje XX wieku”, który „Twierdzą...” zadebiutował jako scenarzysta i producent.

Prace na planie serialu rozpoczęły się w marcu 2006 roku. Zdjęcia do „Tajemnicy twierdzy szyfrów” realizowano na zamku Czocha, zamku w Książu oraz w Osówce, Wałbrzychu, Szczwnie-Zdroju, Walimie, Włodarzu, Lubomierzu i Leśnej.

"Tajemnica twierdzy szyfrów" to serial, w którym występują przede wszystkim mężczyźni, ale jest tam też kilka wyrazistych postaci kobiecych. Z Anną Dereszowską (filmową Anną Marią Solof) o jej bohaterce oraz z charakteryzatorką, która wyjaśni, jak wyglądała dama w latach czterdziestych, rozmawiała Olga Mickiewicz.


„Tajemnica twierdzy szyfrów” na Blu-ray do wygrania w "Czwórce".

Przez najbliższy tydzień słuchajcie audycji: "Stacja kultura", "Kalendarz Kulturalny", "Bed&Breakfast", "Czwarty wymiar", "Poranek", "W 4 oczy" i "Magazyn". Płyty z serialem rozdamy równiez na naszych profilach na Blipie i Facebooku.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Californication" w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2010 13:30
Pakiety DVD z rozdajemy w "Poranku", "Z kraju, świata i Kosmosu", "Stacji Kultura", "Bed&Breakfast" i "W 4 oczy". Na antenie Czwórki usłyszycie również ekskluzywne wywiady i reportaże z planu filmowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Ręka Fatimy" - wygraj książkę

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2010 13:35
Nowa powieść autora "Katedry w Balceronie" pod patronatem Czwórki do wygrania w "Poranku", "Europejskim Kalendarzu Kulturalnym", "Stacji Kultura" i "W 4 oczy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka zaprasza do Radia

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2010 09:10
18 września w ramach Dnia Otwartego Czwórka nadawała z plenerowego studia przed gmachem Polskiego Radia w Warszawie. Działo się!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Była sobie dziewczyna" na DVD

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2010 14:00
Patronat "Czwórki". Komedia romantyczna twórców przebojów "Był sobie chłopiec" i "Włoski dla początkujących" już na DVD. Film w rezyserii Lone Scherfiga można wygrać słuchając "Czwórki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sztuka za sztukę

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2010 14:00
Akcja "Czwartego wymiaru". Wymieniaj, rozsyłaj, baw się. Zaczęło się od długopisu. A co teraz dacie za sweter Gruchy? :)
rozwiń zwiń