Sztuka za sztukę

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2010 14:00
Akcja "Czwartego wymiaru". Wymieniaj, rozsyłaj, baw się. Zaczęło się od długopisu. A co teraz dacie za sweter Gruchy? :)

Akcja trwa. Teraz mamy wyjątkowy, niepowtarzalny, oryginalny i niebanalny SWETER Z GRUCHĄ z filmu "Chłopaki nie płaczą"! Wielkie podziękowania dla Wojtka z Koszalina, który ten prześliczny ciuszek wymienił na pamiątkową piłkę do kosza z podpisami drużyny kobiet KSSSE AZS PWSZ z Gorzowa Wielkopolskiego.

Gdy Olaf Lubaszenko zaproponował dokręcenie kilku ujęć do leciwego już filmu pt. "Chłopaki nie płaczą", w rolę gruchy wcielił się osobiście Kuba Marcinowicz. Efekt na zdjęciu.

Zaczęliśmy od kosmicznego długopisu, który udało nam się wymienić na 4 wyjątkowe podkowy, wyplenione pozytywną energią i szczęściem, w sam raz nad drzwi albo na atrapę merola, lub gdzie tam tylko chcecie.

Podkowy poszły już do naszych słuchaczy. Za jedną w zamian dostaliśmy przepiękny naszyjnik wykonany z lawy wulkanicznej, ceramiki i srebra. Drugą podkowę wymieniliśmy ze słuchaczem Andrzejem na rewelacyjną jasno świecącą lampę wiszącą.

/

Później były lampy, stara Amiga, strój bobsleisty i inne "cuda".

Na koniec naszej akcji chcemy zlicytować Wasze dary i kasę przeznaczyć na cele charytatywne.

Słuchajcie "Czwartego wymiaru", po 16.00. Szczegóły u Kuby Marcinowicza.

Czytaj także

Czwórka zaprasza do Radia

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2010 09:10
18 września w ramach Dnia Otwartego Czwórka nadawała z plenerowego studia przed gmachem Polskiego Radia w Warszawie. Działo się!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tajemnica twierdzy szyfrów" na Blu-ray

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2010 08:00
Patronat "Czwórki". Najbardziej widowiskowy serial ostatnich lat "Tajemnica twierdzy szyfrów" już na Blu-ray. Wielkie, trzymające w napięciu widowisko historyczne. Ekranizacja bestsellerowej powieści Bogusława Wołoszańskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Była sobie dziewczyna" na DVD

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2010 14:00
Patronat "Czwórki". Komedia romantyczna twórców przebojów "Był sobie chłopiec" i "Włoski dla początkujących" już na DVD. Film w rezyserii Lone Scherfiga można wygrać słuchając "Czwórki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Czysta krew" - sezon 2 na DVD

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2010 12:00
Pod patronatem Czwórki ukazuje się na DVD drugi sezon uhonorowanego Złotym Globem i nagrodą Emmy serialu o miłości i... wampirach. Do zdobycia na naszej antenie!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przeczytaj "Upadek gigantów" Kena Folletta

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2010 11:11
Najnowszy bestseller Kena Folletta ukazuje się po polsku pod patronatem Czwórki. To pierwsza część nowej sagi historyczno-przygodowej obejmującej cały wiek XX.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przegląd Filmów Wspinaczkowych "EIGER WYŚNIONY"

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2010 13:39
Trzecia część Przeglądu EIGER WYŚNIONY obejmie Rzeszów, Kielce, Szczecin, Poznań, Wrocław, Zakopane, Lublin, Olsztyn i Łódź. Czwórka poleca!
rozwiń zwiń