Noworoczne postanowienia - zacznij od jogi

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 16:14
Noworoczne postanowienia? Joga przez cały rok. Dlatego świąteczno-noworoczny chill z jogą zaczynamy już 1 stycznia.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: LightField Studios/Shutterstock.com

joga shutterstock 1200.jpg
Joga na trawie - "PlenAirowe" wyzwanie Czwórki

Joga ostatnio staje się dosyć powszechnym sposobem na pracę nad sobą, lecz także na duchową regenerację, odzyskanie życiowej harmonii spokoju. Dlatego odpalamy "noworoczne postanowienia starterpack", czyli "nowi my" i zaczynamy poszukiwania nowych dróg. 

Zobacz także: 

Tym razem, zamiast siłowni, spróbujemy domowej jogi, do której świata wprowadzą nas joginki Małgorzata Mostowska i Natalia Knopek.

***

Na audycję "Noworoczny chill z jogą" zapraszamy w noworoczne południe (1.01), po godz. 12.05. Program poprowadzi Marta Goluch.

kd

Czytaj także

Bikram joga. O medytacji w ruchu i w tropikach

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2020 18:00
- Tak, jak prysznic jest dla kogoś, kto się wybrudził, tak bikram joga jest dla tych, którzy są pospinani i nierozciągnięci - mówi Marta Hodgdon ze studia bikram jogi w Warszawie. - W wysokiej temperaturze i wilgotności ciało zwiększa swoją elastyczności, a organizm oczyszcza się z toksyn. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ćwiczenia rozciągające podczas nauki. "Rób to przy biurku"

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2020 09:38
Nasze ciało nie jest przystosowane do życia w bezruchu, a tymczasem większość czasu podczas przygotowań do matury spędzamy nad książkami i przy komputerze w pozycji siedzącej. - W ten sposób przeciążamy nasze stawy i mięśnie. Wykonując podstawowe ćwiczenia, unikniemy bólu - radziła trenerka jogi Barbara Tworek. 
rozwiń zwiń