Święto Zakochanych - Walentynki w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 10:01
Przed nami jedno z najmilszych świąt w roku - Święto Zakochanych. Z tej okazji Czwórka przygotowała audycje poświęcone romantycznym uniesieniom i związkom, a także wyjątkowy konkurs, który startuje już w piątkowy poranek. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/ 4 PM production

miłość zakochanie 1200x660.jpg
Nastoletnia miłość. Jak stworzyć udaną relację?

czwartek 11 lutego, o godz. 15.05 Czacie Czwórki zaprosiiliśmy na dyskusję na temat "Jak zmienia się nasze podejście do miłości?".

Wydawało się, że schemat jest utarty i utrwalony. Po okresie spotykania się i narzeczeństwa para się pobiera, i trwa ze sobą do końca. Dzisiaj spada liczba zawieranych związków i rośnie liczba rozwodów. Co mówi to o naszym podejściu do miłości? Czy jest ona dla nas równie ważna, jak dla naszych dziadków i rodziców? Czego oczekujemy od relacji? Jak zmieniło się nasze podejście do podstaw związków i ich trwałości? Co oznacza popularność takich aplikacji jak Tinder? POSŁUCHAJ >>>

Strefie Prywatnej sprawdziliśmy, po co nam związki i jak o nie dbać, aby przynosiły szczęście. Czym charakteryzuje się dobry związek? Jak żyć w zgodzie na długie lata i podtrzymywać dobre wibracje między sobą? Jak rozpoznać kryzys w związku i co z nim robić? Jaki jest przepis na udaną randkę? Czy filmy mogą nam pomóc w odpowiedzi na te pytania? Gościem audycji była Kaja Tomczyk, psycholog, certyfikowany trener umiejętności interpersonalnych, autorka projektu Seansu Psychologicznego w Kinie Muranów - POSŁUCHAJ >>>


pocałunek miłość para 1200.jpg
Pięknie odmienieni. Jak stworzyć szczęśliwy związek mimo różnic?

Czytaj także:

12 lutego w audycji Najlepszy Dzień Tygodnia, w konkursie sms-owym, słuchacze mieli okazję wygrać bukiety kwiatów dla ukochanych. W Stacji Kultura krytyk filmowy Łukasz Muszyński przygotował przegląd nieoczywistych filmów randkowych - POSŁUCHAJ >>>

W tym wyjątkowym, walentynkowym dniu, czyli 14 lutego w audycji Tędy po trendy zaprosimy na przegląd kont sławnych par na Instagramie. W Funkadelii po godz. 17.00 specjalna miłosna selekcja walentynkowa od Harpera.

***

mat.pras/aw/kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka Walentynki miłość

Czytaj także

Romanse wszech czasów. Kto kocha najmocniej?

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017 12:07
Lana Turner i Johny Stompanato, w których miłość wkradła się zbrodnia, ale także Bonnie i Clyde, Henryk VIII i Anna Boleyn, Brigitte Bardot i Roger Vadim, Frida Kahlo i Diego Rivera oraz Marylin Monroe i Joe DiMaggio - o kim jeszcze możemy przeczytać na kartach "38 romansów wszech czasów", autorstwa Megan Gressor i Kerry'ego Cooka?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłość według młodych. Czy może być dojrzała?

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2020 09:15
Jako nastolatkowie na miłość patrzymy zwykle przez różowe okulary. Jednocześnie możemy mieć wiele obaw i odczuwać bardzo silne emocje.
rozwiń zwiń