X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co po Euro?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2012 07:00
- 7.07., to świetna data na ślub, ale też na rozpoczęcie kariery radiowca - mówiła w Czwórce aktorka, Magdalena Schejbal.
Audio
Magda Schejbal
Magda SchejbalFoto: W.Kusiński/PR

W "Schejbalandze" Magda poruszyła temat Euro 2012. Sprawdziła, co statystyczny "Kowalski" myśli o Euro, co nam po tej imprezie zostało i czy dzięki niej staliśmy się społeczeństwem obywatelskim?

- Myślę, że zostanie w nas ta świadomość, że umiemy i że potrafimy. Malkontentów było wielu, Pokazaliśmy i sobie i innym, że potrafimy zorganizować imprezę dużej rangi na najwyższym światowym poziomie – oceniał w programie dziennikarz sportowy Marek Kuprowski.

Zdaniem wypowiadających się w programie słuchaczy, na korzyść zmienił się też wizerunek Polski w oczach innych narodów, co potwierdzał dr Piotr Majewski z Instytutu Badań Przestrzeni Publicznej: – Przekazy, które pojawiły się w prasie niemieckiej, włoskiej, czy angielskiej były bardzo pozytywne. Nasz kraj był oceniany jako prężny i nowoczesny, a Polacy jako ludzie weseli i otwarci na innych - opowiadał.

Więcej na temat wrażeń Polaków po Euro dowiesz się słuchając nagrania audycji.

-----

"Schejbalanga" to nowa, interaktywna, autorska audycja, tworzona z pasją, misją i wespół w zespół ze słuchaczami!

- Poruszamy się bez ograniczeń tematycznych, ale zawsze na temat. Na luzie i dokąd nas wyobraźnia poniesie. Będą opinie, fakty, goście i dużo muzyki - zapowiada Magda Schejbal.

Będzie to program dla tych, którzy nie boją się chwycić za słuchawkę i podzielić się z resztą świata swoim zdaniem. Ważne, żeby się działo i było prawdziwie, bez ściemy!

Zapraszamy na "Schejbalangę", w każdą sobotę od godziny 14. do 16.!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Euro - powód do dumy czy kosztowny kaprys?

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2012 18:00
Organizacja Euro 2012 w Polsce miała przyczynić się do rozwoju polskich miast. Jedni twierdzą, że w związku z turniejem nastąpi rozwój drobnej przedsiębiorczości, infrastruktury, turystyki i sportu jak również zwiększenie roli Polski na arenie międzynarodowej. Inni, że to mieszkańcy miast zapłacą za „igrzyska”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Euro 2012 – co nam zostało?

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2012 10:00
Rywalizacja sportowców na boisku mobilizuje do kibicowania rzesze fanów. Polakom udzielił się klimat piłkarskich emocji, mimo tego, że nasza drużyna szybko odpadła z turnieju. Jaki wpływ na ludzi mają mistrzostwa?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podsumowanie Euro 2012 w rytmie hip hopu

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2012 18:00
Najważniejsza piłkarska impreza w Europie dobiegła właśnie końca, a ostatni gwizdek przebrzmiał w niedzielny wieczór. – Podczas tych mistrzostw najbardziej płakałem ze wzruszenia na widok kibiców. Irlandzkich i polskich – opowiada znany polski raper Proceente w studiu Czwórki.
rozwiń zwiń