X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rolki Reggae Rajd 2019 pojedzie dla Czarka

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2019 12:55
- W tym roku trasę Lublin - Ostróda jedziemy dla Czarka. Będziemy się starali jechać wcześnie rano, tak do godziny 11-12, a później zobaczymy, w zależności od temperatury - mówią rasta-rolkarze z Oleśnicy. 
Audio
  • Ekipa Rolki Reggae Rajd 2019 opowiada o tegorocznym wyzwaniu i planach (Czwórka/4 bieg)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/lassedesignen

Rolki Reggae Rajd (Agata, Wojtek, Bartek) Strefa Dread 22-04-2019_b_2_preview 1200.jpg
Rolki Reggae Rajd. Jak pomagać, łącząc muzykę ze sportem?

W zeszłym roku Agata i Wojtek Miszewscy przejechali na rolkach 1029 km dla dwóch braci spod Zgorzelca. W tym roku planują pokonać 707 km, dla Czarka z Ostródy, dziewięcioletniego chłopca, który podczas terapii zaczął reagować na świat zewnętrzny, a z którym do tej pory nie było kontaktu. Czwórkowi goście swoim rajdem pragną wspomóc zbiórkę na sfinansowanie zakupu specjalistycznego programu "Cyber Oko", który umożliwi chłopcu komunikację z rodzicami i światem. 

- W zeszłym roku było wesoło, były przygody, było ciężko, śmiesznie, strasznie. Było wszystko, bo rajd trwał trzy tygodnie - wspomina Wojtek. - Był też kryzys, w Ustce - dodaje Agata. - Rzuciłam rolkami i powiedziałam, że wracam do domu. Wypłakałam się na plaży i pojechałam dalej - wspomina. 

czwarty bieg 1200.jpg
1000 kilometrów na rolkach po wzrok dla Stasia i Kuby

Bartek Dwornik, choć nie jedzie na rolkach jest bardzo ważnym członkiem ekipy. To on prowadzi ich wesoły autobus, który wiezie cały sprzęt sportowców. 

Zeszłoroczny cel Rolki Reggae Rajd został osiągnięty. W tym roku rasta-rolkarze z Oleśnicy liczą na takie samo zakończenie, dlatego podczas rajdu aktywnie będą zachęcać do wpłat na rzecz Czarka. Czy do Agaty i Wojtka można dołączyć? Czy w trasę zabierają "zapas rolkowy"? Gdzie zakończą rajd i dlaczego jest to dla nich szczególne miejsce? O tym m.in. w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Goście: Agata i Wojtek Miszewscy, Bartłomiej Dwornik (ekipa Rolki Reggae Rajd)

Data emisji: 23.06.2019

Godzina emisji: 10.17

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

1000 kilometrów na rolkach po wzrok dla Stasia i Kuby

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2018 11:51
Agata i Wojtek Miszewcy na rolkach wyruszą ze Zgorzelca, przejadą wzdłóż całej zachodniej granicy kraju, pokonają pas nadmorski, dojadą do Gdańska i nawrócą do Ostródy. Wszystko po to, by pomóc Stasiowi i Kubie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polski Kung-Fu Panda i pomaganie przez... triathlon

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2019 15:53
Michał Derlicki to fighter akrobata i pierwszy polski Kung-Fu Panda. W Czwórce spotkaliśmy się także z Janem Peńsko, triathlonistą, który dzięki tej dyscyplinie stara się... pomagać innym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bieg na 1 milę. Na starcie Quebonafide, Stasiak i ekipa Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2019 14:00
Na stadionie warszawskiego AWF odbyła się trzecia edycja biegu na 1 milę. Na starcie spotkać można było Taco Hemingway'a, Quebonafide i Stasiaka, a także ekipę Czwórki, która objęła to wydarzenie swoim patronatem.
rozwiń zwiń