X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nadajemy się na lato! Czwórka odwiedziła Katowice

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2014 11:00
Spora dawka szaleństwa czekała na wszystkich miłośników Programu 4., którzy odwiedzili mobilne studio Czwórki - tym razem przy ulicy Mariackiej w Katowicach. "PlenAir" - Nadajemy się na lato! - posłuchajcie, co się działo!
Audio
 • Powitanie w "Plenairze". Czwórka gości w Katowicach (Czwórka/PlenAir)
 • Łukasz Kałębasiak z Instytucji Kultury o 149. rocznicy powstania Katowic i kierunkach rozwoju tego miasta (Czwórka/PlenAir)
 • Marcin Bartosiak, laureat konkursu "Preprodukcje" na scenariusz filmowy o swojej pracy (Czwórka/PlenAir)
 • Krzysztof Smętkiewicz z Urzędu Miasta m.in. o wielu atrakcjach, które czekają na turystów w Katowicach i Ola Jasińska o przejażdżce oldschoolową Nysą (Czwórka/PlenAir)
 • Silesia Rebel, katowicka drużyna futbolu amerykańskiego w natarciu (Czwórka/PlenAir)
 • Klub Kleofas w Czwórkowym studiu - sportowcy pokazali, jak uprawia się boks w Katowicach (Czwórka/PlenAir)
 • Nyskapada. Czwórka zwiedza Katowice zabytkowym samochodem (Czwórka/PlenAir)
 • Muzycy z grupy Jóga opowiadają o swoim mini koncercie, który wykonali w katowickim, plenerowym studiu Czwórki (Czwórka/PlenAir)
 • Przemek Sołtysik, współtwórca festiwalu Ars Independent m.in. o kolejnych odsłonach tego święta kina (Czwórka/PlenAir)
 • Biżuteria z czarnego złota, czyli węgla. Wywiad z projektantką i twórczynią, Romą Skuzą (Czwórka/PlenAir)
 • Wizyta w Czwórkowej fotobudce (Czwórka/PlenAir)
 • Katowickie pożegnania (Czwórka/PlenAir)
W Czwórkowej Fotobudce. PlenAir w Katowicach
W Czwórkowej Fotobudce. PlenAir w KatowicachFoto: Czwórka

Z okazji jubileuszu, 149. rocznicy powstania miasta, radiowa ekipa opowiedziała m.in. o najciekawszych miejscach, inicjatywach, ludziach i tradycjach Katowic. Gościem studia plenerowego był m.in. Łukasz Kałębasiak z projektu Miasto Ogrodów. - Katowice są młode, jak na miasto wojewódzkie, ale sądzę, że to dobrze, bo tę młodość widać. Dynamicznie się rozwijają, zmieniają, są tu wielkie możliwości - opowiadał gość Kuby Kukli i dodał, że w tym mieście cały czas powstają nowe murale, odbywają się fantastyczne koncerty jazzowe, goszczą także światowego formatu gwiazdy muzycznej alternatywy.

W programie nadawanym na żywo  z ulicy Mariackiej dziennikarze Czwórki rozmawiali także o tym, jak kreatywnie spędzić czas w mieście, wzięli udział w warsztatach na temat kultury audiowizualnej i eksperymentowali z nowymi technologiami. Gośćmi studia plenerowego byli także przedstawiciele MediaLab - Katowice oraz "Ambasady Młodych".

Zobacz także Nadajemy się na lato! Czwórka w Olsztynie <<<

Ola
Ola Jasińska w oldschoolowej Nysce
/fot.Czwórka

Ponadto atrakcją dla odwiedzających był pokaz bokserski sportowców z legendarnego klubu Kleofas, wspólna nauka gry w Football Amerykański i Nyskapady - zwiedzanie miasta oldschoolową Nysą. Zaprosiliśmy Was także na minikoncert i spotkanie z zespołem Jóga, a wielu z Was robiło sobie szalone zdjęcia w naszej Czwórkowej fotobudce.


"PlenAir - Nadajemy się na lato!" to wakacyjny cykl wyjazdowych audycji Czwórki. W każdą niedzielę Program 4. odwiedza wybrane miejsca w kraju, popularne wśród młodych ludzi, skąd nadaje interaktywne, zróżnicowane tematycznie audycje. Na słuchaczy i uczestników imprez plenerowych czeka mnóstwo atrakcji, m.in. spotkania z dziennikarzami Czwórki i ich ciekawymi gośćmi, animacje, konkursy i dużo dobrej muzyki.

Zobacz także Plenerowa strona Czwórki. Tak się bawiliśmy na plaży w Nieporęcie <<<

(kd,tj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Plenerowe oblicze Czwórki. Spotkaliśmy was w Mikołajkach

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2014 08:00
W ramach wakacyjnego cyklu audycji "PlenAir" Czwórka przeniosła się do malowniczych Mikołajek. Na słuchaczy i uczestników plenerowej imprezy czekało mnóstwo dobrej zabawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka "plenairowo" - tak bawiliście się z nami w Sopocie!

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2014 17:00
Lato to w Czwórce czas spotkań ze słuchaczami. Dlatego w najbliższą niedzielę, 27 lipca, nasze mobilne studio przeniesie się na sopocką plażę. Na miejscu nie zabraknie atrakcji, dobrej muzyki i doskonałej zabawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka plenerowo. Sprawdź, co działo się w Augustowie!

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 19:50
Podczas niedzielnej akcji "PlenAir" nie zabrakło atrakcji. Na plaży miejskiej nad Jeziorem Necko w Augustowie
rozwiń zwiń