X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czwórka pobiegła w Onkobiegu

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2015 15:00
W niedzielę (6 września) na warszawskim Ursynowie odbył się charytatywny Onkobieg. Na miejscu było nasze plenerowe studio i moc atrakcji!
Audio
  • Onkobieg - przebieg trasy i zasady akcji (Nowiny Radiowej Czwórki)
  • Dziennikarka Czwórki Iwona Kutyna o przygotowaniach do Onkobiegu (Nowiny Radiowej Czwórki)
  • Onkobieg wystartował - relacja Marty Hoppe (Nowiny Radiowej Czwórki)
  • Mistrz olimpijski Paweł Nastula wyjaśnia, jak prawidłowo się rozgrzać przed biegiem, a Iwona Kutyna i Romuald Wójcik, dziennikarze Czwórki, opowiadają o największych osobliwościach Onkobiegu (POT - Program Ociekający Testosteronem/Czwórka)
  • Chodziarz Adrian Błocki o swoim sposobie na pokonanie okrążeń na Onkobiegu (POT - Program Ociekający Testosteronem/Czwórka)
Trasa Onkobiegu wiodła wokół Centrum Onkologii w Warszawie, a dochód z imprezy został przeznaczony na leczenie chorych na nowotwory
Trasa Onkobiegu wiodła wokół Centrum Onkologii w Warszawie, a dochód z imprezy został przeznaczony na leczenie chorych na nowotworyFoto: Czwórka

Od rana przy Centrum Onkologii na uczestników biegu czekały wyjątkowe animacje i konkursy z radiową Czwórką oraz popularna wśród słuchaczy fotobudka. Nie zabrakło znakomitej muzyki granej na żywo przez  DJ-a Berta.

Punktualnie o godz. 12.00 rozpoczęła się rozgrzewka, którą poprowadził mistrz olimpijski Paweł Nastula, a o 12.30 ruszył tegoroczny bieg charytatywny, w którym wystartowała również Czwórkowa reprezentacja.

Imprezę poprowadzili Iwona Kutyna i Romek Wójcik - dziennikarze Radiowej Czwórki.

Onkobieg to impreza sportowo-edukacyjna, której główną ideą jest pomoc w zebraniu środków pieniężnych na rzecz Stowarzyszenia SARCOMA i jego podopiecznych. Trasa Onkobiegu o długości 1350 m biegnie wokół budynku Centrum Onkologii - Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Cały bieg trwa 60 minut, a w tym czasie każdy uczestnik może pokonać w dowolny sposób i dowolną ilość razy trasę biegu. Patronad medialny nad akcją objęła radiowa Czwórka.

"PlenAir" to cykl wyjazdowych audycji Radiowej Czwórki. Stacja odwiedza wybrane miejsca w kraju, popularne wśród młodych ludzi, skąd nadaje interaktywne, zróżnicowane tematycznie audycje. Na słuchaczy i uczestników imprez plenerowych czeka mnóstwo atrakcji, m.in. spotkania z dziennikarzami i ich ciekawymi gośćmi, animacje, konkursy i dużo dobrej muzyki.

mat. pras./mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

18-latka, która odkryła sposób na leczenie raka

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 10:00
Joanna Jurek to nastolatka, która opracowała sposób na walkę z rakiem trzustki. Jest laureatką wielu konkursów dla młodych naukowców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bartosz Feifer udowadnia, że powrót do formy po wypadku jest możliwy!

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 09:00
- Zwycięstwo to sposób myślenia - przekonuje Bartosz Feifer. Biegacz, który historię zmagań z kryzysem po poważnym wypadku oraz powrotu do formy opisał w książce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Uciekające panny młode. Biegają i pomagają

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2015 12:50
W sukniach ślubnych i welonach pokonają dystans kilometra. Kto? Uczestnicy drugiej edycji charytatywnego biegu w sukniach ślubnych.
rozwiń zwiń