Krzysztof Ibisz - wspomnień czar

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2014 12:00
W piątkowy poranek Krzysztof Ibisz opowie m.in. kulisach przygotowywania jednego z pierwszych teleturniejów "Czar par".
Krzysztof Ibisz jest gwiazdą telewizji od wielu lat. W Czwórce opowie o tajnikach swojej pracy
Krzysztof Ibisz jest gwiazdą telewizji od wielu lat. W Czwórce opowie o tajnikach swojej pracyFoto: PAP/Stach Leszczyński

W porannej audycji "Dzień Kobiet", jak co tydzień w studiu pojawi się mężczyzna. Tym razem będzie to dziennikarz, prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz,  który opowie o tym, jak zmieniała się telewizyjna rozrywka na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Dowiemy się także, jak od kuchni wyglądała realizacja jednego z pierwszych teleturniejów "Czar par", a jak dzisiaj tworzy się tak ogromne programy rozrywkowe.

***

Na "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek (26.12) w godz. 7.00-10.00. Program poprowadzą Karina Terzoni i Katarzyna Węsierska.

(kd)

Czytaj także

Tomasz Prządka: poczucie rytmu trzeba mieć w sercu

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2014 13:00
- Pierwsza lekcja tańca to był horror. Byłem najmłodszy i wszyscy się ze mnie śmiali - mówi w Czwórce tancerz, instruktor i choreograf Tomasz Prządka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karol Okrasa: doceńmy kuchnię regionalną

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2014 13:10
- Mówienie o polskiej kuchni to wielka frajda. Mamy się czym chwalić i w końcu zaczynamy to doceniać - powiedział w Czwórce Karol Okrasa, restaurator, kucharz i dziennikarz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olivier Janiak: dżentelmeni muszą pomagać

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2014 19:00
- Dać innym kawałek siebie to jest nasze motto - mówi Olivier Janiak, pomysłodawca kalendarza "Dżentelmeni". - Nas to nic nie kosztuje, komuś może odmienić życie.
rozwiń zwiń