Karolina i Maciej Szaciłło znają przepis na wieczną młodość!

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2015 16:00
- Technologia modyfikuje produkty tak, że to, co kiedyś uchodziło za dobre dla naszego zdrowia, dziś nie działa, albo może szkodzić - mówią autorzy książki "Karolina OdNowa. 69 sposobów na młodość".
Karolina OdNowa to nie zbiór porad, jak zdrowo się odżywiać, tylko opowieść o tym, jak dwoje kochających się ludzi odnajduje sposób, by skutecznie zadbać o własne ciało i ducha oraz na nowo rozbudzić apetyt na życie
"Karolina OdNowa" to nie zbiór porad, jak zdrowo się odżywiać, tylko opowieść o tym, jak dwoje kochających się ludzi odnajduje sposób, by skutecznie zadbać o własne ciało i ducha oraz na nowo rozbudzić apetyt na życieFoto: Czwórka

Nasza dieta będzie skuteczna jeśli nie będziemy jej traktować jak kary. - W sytuacji, w której słodycze i fast food to dla nas nagroda za niejedzenie, efekt jojo jest gwarantowany - mówi Karolina Szaciłło. - Odchudzałam się w ten sposób przez 20 lat. I zawsze byłam mocno na plusie.

W książce "Karolina OdNowa" znajdziemy 69 przepisów na to, jak zachować młodość. - Podstawą jest oczyszczenie organizmu - wyjaśnia Maciej Szaciłło. - My podpowiadamy, jak zrobić to tanio i skutecznie.

Goście Czwórki podają przepis na skuteczny detoks za pomocą zielonego shake’a oraz namawiają do jedzenia pokrzywy oraz tłumaczą, dlaczego najlepszą dietą jest słuchanie siebie.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Goście: Karolina i Maciej Szaciłło (autorzy książki „Karolina OdNowa”)

Data emisji: 22.05.2015

Godzina emisji: 9.00

kul/kd

Czytaj także

Olivier Nasti: kucharz powinien być artystą

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2015 06:00
Dla kucharza gwiazdka Michelin to jak Oscar dla filmowca. - Ambicja, pracowitość i chęć rozwoju pomogą ci stać się najlepszym szefem kuchni - mówi Oliver Nasti.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skinny fat. Czy są chude grubasy?

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2015 14:00
Szczupła sylwetka, żadnych mięśni i duży odsetek tłuszczu. Otyłość metaboliczna jest tak samo groźna jak dodatkowe kilogramy.
rozwiń zwiń