Rowerem na Bałkany. Przeżyj przygodę życia

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 08:00
W ciągu 15 lat zjeździła 30 państw. - Podróż zaczyna się w momencie, gdy podejmujesz taką decyzję - mówi Katarzyna Zwolak, która wybiera się na rowerową wyprawę po Bałkanach.
Audio
  • O wyższości turystyki rowerowej nad stacjonarną opowiada podróżniczka i blogerka Katarzyna Zwolak (Dzień Kobiet/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

Podróżniczka zamierza przejechać wszystkie Bałkańskie kraje i w każdym z nich na jakiś czas zamieszkać. - Plan mam naszkicowany, ale bez konkretów. Na pewno punktem docelowym jest Stambuł, ale czy w międzyczasie pojadę w prawo, czy w lewo, to już nie jest to istotne - opowiada.

Dla gościa Czwórki będzie to pierwsza podróż z sakwami. - Jeszcze nie wiem, jak się w nie spakuję - śmieje się. - Listę najpotrzebniejszych rzeczy mam, reszta to będzie improwizacja.

Katarzyna Zwolak opowiada także o tym, jak zamierza utrzymać się w podróży, gdzie będzie mieszkać i kogo się radzić. Zdradza też, jaki ma być finał wielkich bałkańskich wakacji.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Katarzyna Zwolak (podróżniczka, blog "Girl on Bike")

Data emisji: 28.08.2015

Godzina emisji: 8.00

kul/mg

Czytaj także

Sabina Jeszka: po "Same Direction" znów chcę wejść do studia

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2015 15:11
Odkąd stanęła na scenie, nie chce z niej schodzić. - Muzyka jest całym moim życiem - deklarowała w Czwórce wokalistka Sabina Jeszka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Projekt "Egoistka" - jak żyć po stracie?

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 13:00
Dagmara Skalska właśnie podbiła internet wpisem o 19 lekcjach, które otrzymała od życia po tym, jak jej mąż umarł na raka. Wcześniej wspólnie z nim tworzyła filozofię pozytywnego egoizmu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Kupisz: tak naprawdę nie lubię mody

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 11:00
Słynny projektant nie od razu pracował w branży. Zaczynał jako tancerz i właściciel szkoły tańca. Potem został stylistą fryzur, a cztery lata temu zaczął projektować ubrania.
rozwiń zwiń