Kajetan Góra - czyni cuda na głowach gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 13:00
Gość audycji to jeden z najsłynniejszych stylistów fryzur. W jego atelier czesały się Edyta Górniak, Mandaryna i Natalia Siwiec.
Stylizacja gwiazd na wielkie wyjścia to nie lada wyzwanie
Stylizacja gwiazd na wielkie wyjścia to nie lada wyzwanie!Foto: Pixabay (domena publiczna, zdjęcie ilustracyjne)

Po godz. 8.00 Kajetan zdradzi techniki i trendy w stylizacji włosów i opowie o swoim ostatnim pobycie w Stanach Zjednoczonych, gdzie otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego charakteryzatora w pewnym horrorze. Zapytamy również o jego codzienną pracę oraz o to, jak powstał film dokumentalny o nim i o jego przyjacielu Matuszu Madze znanym z modowego talent show.

Ponadto podczas piątkowego poranka studio Czwórki odwiedzi Maia Sobczak - autorka książki "Qmam kasze". Książka jest zainspirowana wakacjami na wsi, prawdziwym, naturalnym jedzeniem i przede wszystkim - miłością do kasz. Po godz. 7.00 autorka opowie o właściwościach odżywczych tych produktów.

Po godz. 9.00 gościem "Dnia Kobiet" będzie natomiast młoda polska aktorka - Ada Fijał. Zapytamy o jej karierę, pracę na planie filmowym oraz o występy w teatrze. 

W audycji przyjrzymy się także upiornym stylizacjom gwiazd kina i podamy przepis na pyszne i zdrowe śniadanie z dynią w roli głównej!

***
Na "Dzień Kobiet" zapraszamy w piątek (29.10) w godz. 7.00-10.00. Audycje prowadzą Katarzyna Dydo i Karina Terzoni.

mg/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Michel Moran: od zawsze kochałem gotowanie

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2015 15:46
- Kuchnia to dla mnie wielka scena. Są emocje, to stresująca praca. Poza nią jestem zupełnie innym człowiekiem - mówił w Czwórce Michel Moran.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Moda kocha muzykę. "To miłość z wzajemnością"

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 16:00
Udowodni to "Fashion Loves Music" - impreza podczas której znani polscy projektanci połączą siły z utalentowanymi artystkami, m. in. Mary Komasą i Natalią Nykiel.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Życie na ściance, czyli kulisy polskiego "szołbizu"

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2015 14:00
- Polski szołbiznes jest jak piaskownica, grzebiemy się w niej z lubością, ale bez dystansu - uważa Marcin Cejrowski z "Gali.pl". - Nasze gwiazdy chcą świetnie wyglądać i być chwalone. A w tej branży to tak nie działa.
rozwiń zwiń