Remont - nie musi być rewolucją w portfelu

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2016 14:49
Zrobienie remontu w 48 godzin? To możliwe. - Trzeba mieć po prostu konkretny pomysł - mówił w Czwórce architekt, projektant wnętrz Tomasz Pągowski.
Audio
  • Tomasz Pągowski opowiada o tym, jak przeprowadzić dobry remont w 48 godzin i… ocenia wystrój studia Czwórki (Dzień Kobiet/Czwórka)
Tomasz Pągowski, a także Karina Terzoni i Beata Kwiatkowska
Tomasz Pągowski, a także Karina Terzoni i Beata KwiatkowskaFoto: Czwórka

Remont zazwyczaj kojarzy nam się z wysokimi kosztami, nawałem pracy i stresem. Okazuje się, że nie zawsze tak musi być. Remont w nawet najbardziej wymagających mieszkaniach można zrobić szybko i przy niewielkim nakładzie środków.

Tomasz Pągowski zajmuje się przeprowadzaniem takich zmian w mieszkaniach w ciągu 48 godzin. - To wymaga doskonałej logistyki i świetnej ekipy remontowej - przekonywał w Czwórce.

W rozmowie z Kariną Terzoni i Beatą Kwiatkowską ekspert mówił o roli projektanta wnętrz w procesie przygotowania się do zmiany wystroju domu i podpowiadał, jak znaleźć taką szybką, a jednocześnie rzetelną grupę fachowców. Tłumaczył też, dlaczego z reguły remont kończy się "zawalonym i terminem i budżetem", jak to wydarzenie może uratować związek i opowiedział o "typowym polskim stylu" w wystroju wnętrz.

***

Tytuł audycji: "Dzień Kobiet"

Prowadzą: Katarzyna Dydo i Beata Kwiatkowska

Gość: Tomasz Pągowski (architekt, projektant wnętrz )

Data emisji: 27.05.2016

Godzina emisji: 9.00

kd/pj

Czytaj także

Majsterki - wiercą, kleją i wbijają gwoździe

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2015 16:00
Barbara i Alicja - wraz z jeszcze jedną koleżanką, Sylwią - prowadzą blog, na którym pokazują, że majsterkować może każdy, bez względu na wiek, płeć czy zasobność portfela.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Paulina Holtz o relaksie, który daje siłę

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2016 17:00
- Marzę o roli, w której mogłabym wykorzystać moją kondycję. Na przykład Lara Croft - śmieje się Paulina Holtz - aktorka, joginka, biegaczka, a wkrótce także dyplomowana instruktorka kettlebell.
rozwiń zwiń