MeetYT4 - tam spotkasz youtubera DG

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2016 07:00
MeetYT4 to wyjątkowe wydarzenie, gdzie osobiście poznasz swych ulubionych youtuberów, zrobisz z nimi selfie, przybijesz "pionę".
Audio
  • Youtuber DG opowiada o swoim kanale i imprezie MeetYT4 (Efekt: WOW/Czwórka)
Youtuber DG swój kanał prowadzi od lat
Youtuber DG swój kanał prowadzi od latFoto: screen Youtube

DG swoją przygodę z You Tube'm zaczynał od śmiesznych filmików, rozrywki i zabawy. Dziś podchodzi do tego poważniej i ma coraz więcej pomysłów.

- To działa jak kula śniegowa. Z każdym filmikiem masz ochotę na następny. Do głowy przychodzą kolejne pomysły - mówi gość Kuby Marcinowicza.

DG zdradza, kiedy przychodzi "ten" moment, gdy youtuber wie, że złapał wiatr w żagle i to jest jego czas, jak zgromadzić na swoim kanale 3 stadiony widzów i jak chronić swoją prywatność wstawiając filmiki do sieci.

Na imprezę MeetYT4, która odbędzie się w Krakowie już 23 stycznia, DG przygotował wyjątkowe stoisko, liczy na liczne odwiedziny i ciekawe rozmowy.

To wyjątkowe spotkanie odbywa się pod patronatem Radiowej Czwórki.

***

Tytuł audycji: "Efekt: WOW"

Prowadzący: Jakub Marcinowicz

Goście: Youtuber DG 

Data emisji: 20.01.2015

Godzina emisji: 17.20

pj

Czytaj także

Stars4Fans. Youtuberzy łączą się z fanami

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2015 12:00
2,5 tyś. metrów kwadratowych i największe gwiazdy polskiego YouTube’a. 17 października w Poznaniu startuje Stars4Fans. Ambasador imprezy Blowek zdradza nam kulisy tegorocznej edycji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dubiel, Myszkowski i ich "absolutnie niepoważne" wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 12:00
Nieprzewidywalny i szalony. Taki jest youtuber Marcin Dubiel. Grał już w teatrze, serialu telewizyjnym, a teraz podbija sieć. W Czwórce zaś zmierzył się z wyjątkowym wyzwaniem.
rozwiń zwiń