X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ci, którzy przeżyli - losy polskiej rodziny

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2015 18:45
Historia jednej rodziny na przestrzeni XX wieku - to fabuła książki "Stulecie Winnych. Ci, którzy przeżyli". Opowie o niej autorka.
Powieść Stulecie Winnych. Ci, którzy przeżyli opowiada o losach polskiej rodziny na tle dramatycznych wydarzeń XX wieku
Powieść "Stulecie Winnych. Ci, którzy przeżyli" opowiada o losach polskiej rodziny na tle dramatycznych wydarzeń XX wiekuFoto: Pixabay/Domena publiczna (zdjęcie ilustracyjne)

Fabuła powieści zaczyna się w momencie, kiedy rodzinny dramat - śmierć jednej z bohaterek - zbiega się z wybuchem I wojny światowej. Kończy się natomiast w czasach współczesnych.

Autorką powieści jest Ałbena Grabowska, na co dzień lekarz neurolog, która nie wyobraża sobie życia bez pisania. Podczas audycji zapytamy ją, skąd czerpie pomysły do swoich książek oraz jak godzi pisanie z karierą w zawodzie lekarza.

***

Na audycję "Pani tomu" w środę (29.04.), w godz. 19.00-20.00 zaprasza Iwona Wyciechowska.

mg/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Elżbieta Cherezińska: kochamy tylko przegranych

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2013 19:00
- Chcę pokazywać, że można pasjonować się historią, niekoniecznie bijąc się w pierś i wymachując szabelką - mówi Elżbieta Cherezińska, autorka książki "Legion".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powojenna trauma wyssana z mlekiem matki

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2015 05:39
- Dzieci, które przeżyły pacyfikację wsi Sochy, zapamiętały obrazy apokaliptyczne. Niemcy zabijali wszystkich. Zarówno śmierć jak i ocalenie były przypadkowe - mówi Anna Janko, autorka "Małej zagłady".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozbiory kołem zamachowym rozwoju Polski?

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2015 11:00
- Mamy do czynienia z obrazoburczymi tezami, jak ta, że zaborcy wnieśli postęp - mówił o książce "Fantomowe ciało króla. Peryferyjne zmagania z nowoczesną formą" prof. Stanisław Bieleń.
rozwiń zwiń