"Sześciopak" w tydzień? Zobacz, jak skutecznie trenować!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 18:00
Specjalnie z myślą o was trener Tomek Romanowski przygotowuje co tydzień zestawy ćwiczeń dla każdego. Na stronie Czwórki w każdy poniedziałek pojawiać się będą filmy, dzięki którym zobaczycie, jak wygląda profesjonalny trening. Do biegu, gotowi, start!
Audio
  • Trening z Tomkiem Romanowskim, a także wywiad z Anną Szczypczyńską - zakochaną w bieganiu blogerką i podróżniczką (Czwórka/Rozbiegani)
Jak zadbać o kondycję? Trenuj z nami
Jak zadbać o kondycję? Trenuj z nami!Foto: Glow Images/East News

To
To się nazywa rzeźba!

Bieganie, trening siłowy, cardio, kształtowanie masy i rzeźby - to wszystko w każdy poniedziałek w audycji "Rozbiegani". Trener Tomek Romanowski wraz z dziennikarką Czwórki Kariną Terzoni pokażą wam, co robić, by szybko i skutecznie nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także poprawić kondycję. Co tydzień zaprosimy was do wspólnego trenowania. By pomóc wam w zrobieniu pierwszego kroku, na stronie pojawią się filmy, dzięki którym zobaczycie, jak prawidłowo wykonywać kolejne ćwiczenia.

Wasze zadanie to wykonanie każdego, zaprezentowanego przez naszych ekspertów ćwiczenia trzy razy, w seriach po 30 sekund, 3 razy w tygodniu. - Wszystkie ćwiczenia testuję najpierw na sobie, sprawdzam czy są łatwe czy trudne, czy wymagają dobrej kondycji i najważniejsze czy szybko widać efekty. W pierwszej odsłonie pokazaliśmy, jak zrobić prawidłową rozgrzewkę, tak by łatwiej poszedł nam trening właściwy oraz, żeby uniknąć kontuzji - opowiada Karina Terzoni.

Gość audycji, trener Tomek Romanowski, tłumaczył także, jak bezpiecznie i skutecznie ćwiczyć w domu oraz po jakim czasie możemy spodziewać się pierwszych efektów.

Co tydzień będziemy publikować kolejne części treningu personalnego w wersji filmowe, żeby każdy z Was, w dowolnej chwili, mógł się do nas dołączyć. A to, że nie jest to niemożliwe, udowodnią nie tylko trenerzy i profesjonalni sportowcy, ale także ci, którzy odważyli się zrobić pierwszy krok i po prostu pobiegli, bądź zaczęli ćwiczyć.

Zobacz także: Sport w Czwórce <<<

Specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń zobaczysz w załączonym filmie. Ćwicz z nami, do uzyskania świetnej sylwetki został Ci tylko jeden krok :)

"Rozbiegani" to propozycja zarówno dla fanów biegania, wszelkiego typu aktywności fizycznej, jak i dla tych, którzy od lat obiecują sobie, że w końcu zaczną ćwiczyć.

Na audycję zapraszamy w każdy poniedziałek, od godz. 18.00 do 19.00.

Karina Terzoni/kd

Czytaj także

Nigdy nie jest za późno, by zacząć żyć zdrowo

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2014 12:00
Wiosna rozpoczęła się na dobre. To już więc ostatni dzwonek, by zadbać o swoje zdrowie i wygląd, jeśli nie chcemy, by - gdy będziemy leżeć latem na plaży - ktoś przechodząc wepchnął nas do morza, myśląc, że ratuje wieloryba.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ogólnopolski Dzień Spacerowania. Bo spacer to zdrowie

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2014 12:00
Spacerowanie to aktywność fizyczna, którą może uprawiać niemal każdy z nas. O tym przekonuje Odeta Moro-Figurska, dziennikarka i szefowa fundacji "Szczęśliwe macierzyństwo", która wspólnie z grupą lekarzy i ekspertów przygotowuje pierwszy Ogólnopolski Dzień Spacerowania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żeń-szeń, imbir, zielona herbata - naturalne "dopalacze", które poprawiają nastrój

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2014 12:00
Zamiast sztucznych produktów i tajemniczo nazywanych substancji, lepiej sięgnąć po naturalne środki pobudzające. Matka natura nie zapomniała o nas i w tej kwestii. Gdzie szukać takich wspomagaczy?
rozwiń zwiń