Mistrzowski trening z Joanną Jędrzejczyk

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2017 14:35
"JJ silniejsza niż kiedykolwiek" pod takim hasłem odbył się specjalny trening, który wspólnie z Andrzejem Bognałem poprowadziła Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni Polski, Europy i świata w boksie tajskim, mistrzyni UFC w wadze słomkowej w latach 2015-2017.
Audio
  • Joanna Jędrzejczyk o treningach MMA i pozasportowych pasjach (Rozbiegani/Czwórka)
Joanna Jędrzejczyk
Joanna JędrzejczykFoto: PAP/Leszek Szymański

- Przygotowując się do treningu MMA wykorzystujemy elementy boksu, jujitsu i innych sztuk walki, ale jest to również crossfit, elementy fitnessu i siłowe. Treningi są zróżnicowane. Często od ćwiczeń dynamicznych przechodzimy do funkcjonalnych, czy statycznych - mówiła Joanna Jędrzejczyk.

Jej koleżanka, modelka Adriana Lima promuje w mediach społecznościowych widowiskowe treningi ze skakanką. Mistrzyni wyjaśniała, czy ten rodzaj sportu faktycznie przyczynia się do budowania kondycji i pięknej sylwetki. - Skakanka jest ważnym elementem w przygotowaniach sportowych, a Adriana jest jej wirtuozem. Ze swoim trenerem ćwiczy tę dyscyplinę od niemal dwunastu lat. Warto wejść na jej instagram i sprawdzić filmiki - przekonywała.

W jaki sposób trenują najlepsi z najlepszych? Czym, poza przygotowaniami kondycyjnymi zajmuje się Joanna Jędrzejczyk? Co łączy pracę modelki i sportowca? Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: w nagraniu rozmowy z Kariną Terzoni Joanna Jędrzejczyk (polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki MMA)

Data emisji: 9.12.2017

Godzina emisji: 10.15

ac/kk


Czytaj także

"Od otyłości do doskonałości". Jak zadbać o siebie?

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2017 12:25
To motto jednego z gości audycji "Rozbiegani". Michał Piekutowski, który jako nastolatek zmagał się z nadwagą, dziś jest sportowcem i pomaga innym dbać o formę. - Zawziąłem się i w pół roku schudłem o 53 kilogramy - chwali się gość w rozmowie z Kariną Terzoni. Od czego w walce z nadwagą zacząć trening?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Budowanie masy mięśniowej - jak nie popełnić błędu?

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2017 14:31
Jesień to świetny czas, by zacząć pracować nad swoimi mięśniami. Trzeba to robić z głową, bo wystarczy jeden błąd, by zaprzepaścić efekty tygodni treningów. - Niezbędne są odpowiedni program treningowy i dieta - podkreślał Jan Słoniewicz, trener osobisty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fit-Lovers: małymi krokami szybciej dojdziesz do celu

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2017 14:00
- Żeby trening sprawiał przyjemność potrzeba nowych bodźców. Czasami wystarczy włączyć do treningu maszyny, a czasami warto iść na spacer i poćwiczyć na drążkach w plenerze - opowiadają autorzy bloga "Fit-Lovers".
rozwiń zwiń