Kasia Stankiewicz jako Ironman? "Moje ciało ma dobrą pamięć"

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2018 12:30
Na scenie zjawiskowa i delikatna, w sporcie konsekwentna i zdeterminowania. Kasia Stankiewicz została ambasadorką Ironman Poland i w sierpniu wystartuje w triathlonie. - To dla mnie skok na głęboką wodę, ale mój organizm jest przeszczęśliwy - mówi wokalistka.
Audio
  • Kasia Stankiewicz opowiada o tym, jak przygotowuje się do triathlonu i co to ma wspólnego z nagrywaniem płyty (Rozbiegani/Czwórka)
Katarzyna Stankiewicz i Karina Terzoni w studiu Czwórki
Katarzyna Stankiewicz i Karina Terzoni w studiu CzwórkiFoto: Czwórka

Kasia Stankiewicz Kocham sport za endorfiny, które daje. Za radość i szczęście. Cieszę się, że do tego wróciłam, bo to jest ogromna moc, która przekłada się na całe życie

Przygotowania do startu artystka rozpoczęła w styczniu. - Robię to mądrze i stopniowo, bo nie jest sztuką wskoczyć w buty, pobiec i się wykończyć. Na tym etapie mam treningi, które odbywają się codziennie rano i trwają do 1,5 godziny. Są to ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz basen. Moi trenerzy mówią, że szybko się uczę, bo moje ciało ma dobrą pamięć - mówi gość Czwórki.   

Kasia Stankiewicz została ambasadorką imprezy, która w tym roku odbywa się pod hasłem "2018 - Rokiem Muzyki w Triathlonie". Wokalistka nie tylko wystartuje w zawodach, ale także z zespołem Varius Manx wykona utwór - oficjalny hymn tegorocznej edycji Ironmana.  


Czytaj także
fit lovers 1200.jpg
Fit Lovers: malymi krokami szybciej dojdziesz do celu

Której dyscypliny artystka obawia się najbardziej? Dlaczego nie znosi, kiedy czas przecieka jej przez palce? Czym trema na scenie różni się od tej na starcie? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Gość: Katarzyna Stankiewicz (wokalista)

Data emisji: 20.01.2018

Godzina emisji: 10.17

kul/kh


Czytaj także

Daniel Formela i sportowe rekordy. Jak "zrobić życiówkę"?

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2016 15:02
Najlepsze sposoby na wyrwanie kolejnych sekund, minut z czasu ukończonego wyścigu zdradzał w Czwórce Daniel Formela, wybitny trójmiejski triathlonista.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Harda - bardzo ekstremalny triathlon

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2016 13:24
- Harda Trhiatlon powstał spontanicznie, towarzyszy mu rodzinna atmosfera - mówi Piotr Szmyt, współorganizator Hardej. - Jego zawodnicy mają bardzo trudne zadanie, solidne wyzwanie - dodaje.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Łukasz Grass o "Najlepszym" - historii Jerzego Górskiego

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 13:00
- W momencie największego uzależnienia Jurek nie tylko wstrzykiwał sobie heroinę, nie tylko wypijał litr wódki na raz, ale też palił 100 papierosów dziennie - mówi Łukasz Grass, autor książki o Jerzym Górskim - mistrzu świata w podwójnym triathlonie, który dzięki sportowi pokonał swój nałóg.
rozwiń zwiń