974 dni dookoła świata. Jak podróżować za darmo?

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2016 15:50
- W trakcie całej podróży na nocleg nie wydałem ani grosza, a najwięcej kosztowały mnie imprezy - opowiada Władysław Labuda, autor książki "Jak podróżować za darmo?"
Audio
  • Jak podróżować, żeby nic nie wydać? Władysław Labuda napisał o tym książkę (Się mówi/Czwórka)
Władysław Labuda w trakcie wyprawy odwiedził m.in. Kanadę, Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Nikaraguę, Kostarykę i Panamę
Władysław Labuda w trakcie wyprawy odwiedził m.in. Kanadę, Meksyk, Belize, Gwatemalę, Honduras, Nikaraguę, Kostarykę i PanamęFoto: Pixabay/Unsplash/dom. publiczna

W poradniku znajdziemy kilkadziesiąt praktycznych sposobów na to jak znaleźć transport, wyżywienie i atrakcje. Mówiąc krótko, żeby godnie i tanio zwiedzić te miejsca, które chcemy zobaczyć. - Kanada była drugim punktem na mojej trasie. Spędziłem tam 7 miesięcy, uczestniczyłem jako wolontariusz w genialnych projektach. To rozbudziło mój apetyt - wspomina podróżnik.

Podróż Władysława Labudy trwała prawie 3 lata. Nasz gość opowiada o najbardziej emocjonujących momentach tej wyprawy i tłumaczy, dlaczego na początku tej drogi płakał jak dziecko.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Gość: Władysław Labuda (podróżnik, autor książki "Jak podróżować za darmo?")

Data emisji: 9.05.2016

Godzina emisji: 15.00

kulCzytaj także

Przyszłość odnawialnych źródeł energii

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2014 16:00
O problematyce odnawialnych źródeł energii w Polsce w studiu Czwórki opowie Ilona Jędrasik z fundacji ClientEarth.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Little Poland. Jak wygląda życie na obczyźnie?

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2016 16:40
Poza granicami RP żyje około 20 mln osób narodowości polskiej. Z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą sprawdzamy, jak wygląda ich codzienność i dlaczego nie zdecydowali się wrócić do kraju.
rozwiń zwiń