Global MBA - studia, które spełniają marzenia

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2015 10:30
- Dzięki temu programowi mogłem uczyć się w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i w Chinach - mówi Daniel Nicota, absolwent Wydziału Zarządzania UW.
Audio
  • Jak przygotować się do studiów Global MBA? (Czwórka/Studenci w świat wzięci)
Szczególnym rodzajem studiów podyplomowych są studia MBA. W ofercie Uniwersytetu Warszawskiego są 154 kierunki - w kraju i za granicą
Szczególnym rodzajem studiów podyplomowych są studia MBA. W ofercie Uniwersytetu Warszawskiego są 154 kierunki - w kraju i za granicąFoto: Glow Images/East News

- Studia w Chinach pozwoliły mi docenić różnorodność świata i to, co mamy w Europie - zwierza się gość Czwórki. - Tam mieszkałem w 30. piętrowym bloku, na Florydzie to była willa blisko oceanu.

To właśnie tam Daniel Nicota pisał pracę magisterską razem ze studentami z Chin, Niemiec i Stanów Zjednoczonych. - Pod kątem edukacyjnym dużo więcej dał mi czas spędzony na amerykańskiej uczelni. Międzynarodowa kadra, kampus dostosowany do potrzeb studentów. To robiło kolosalne wrażenie - wspomina.

Sprawdź, jak dostać się do programu Erasmus? >>>

Rozmówca Katarzyny Kornet zdradził także ile kosztują studia w Ameryce i jakie warunki trzeba spełnić, żeby zakwalifikować się do programu Global MBA.

***

Tytuł audycji: Studenci w świat wzięci

Prowadzi: Katarzyna Kornet

Gość: Daniel Nicota (student, uczestnik programu Global MBA)

Data emisji: 14.04.2015

 

Godzina emisji: 19.00

kul/pg

Czytaj także

Studia w Paryżu - alternatywa dla ambitnych, młodych Polaków

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2014 18:12
Nie potrzebujesz pieniędzy, ale musisz znać język. Podpowiadamy co robić, żeby studiować we Francji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Studia w Czechach? Czysta przyjemność!

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2015 09:50
"Czeski film" oznacza, że nikt nic nie wie. Tymczasem nasi południowi sąsiedzi doskonale zdają sobie sprawę, że mieszkają w fajnym kraju. - Każdy, kto chce odpocząć od narzekania, powinien jechać tam na studia - przekonuje Łukasz Pietrzyk.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Studia w cieniu klonu - czyli nauka w Kanadzie

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2015 06:00
"Na północ od Quebecku pływałem statkiem, gdzie oglądałem wieloryby" - tak gość Czwórki, który studiował w Kingston, spędzał wolny czas. A jak wyglądała nauka ?
rozwiń zwiń