Proste przepisy na szybkie i smaczne dania

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2015 12:30
- Polacy są otwarci na nowe smaki, ale ja patrzę na gotowanie po domowemu - mówi Magda Grzegorczyk, która na kanale Gotuje.Skutecznie.Tv prezentuje przepisy na proste i smaczne dania.
Audio
  • Gotowanie to nie jest kwestia umiejętności tylko wyobraźni - rozmowa z Magda Grzegorczyk (Czwórka/Tędy po trendy)
Gotowanie wcale nie zajmuje wiele czasu - przekonuje Magda Grzegorczyk. I dodaje, że, kucharzenie może być jedną z najprzyjemniejszych form relaksu
Gotowanie wcale nie zajmuje wiele czasu - przekonuje Magda Grzegorczyk. I dodaje, że, "kucharzenie" może być jedną z najprzyjemniejszych form relaksuFoto: Glow Images/East News

W menu dominują polskie dania, ale w wersji uwspółcześnionej. - Tradycyjna kuchnia polska jest dla mnie inspiracją, ale nie jestem jej niewolnikiem - wyjaśnia gość Czwórki. - Otwieram lodówkę i zdaję się na wyobraźnię. I namawiam do tego innych.

Przepisy Magdy Grzegorczyk są proste, skuteczne i, co najważniejsze, sprawdzone, a jej kanał miesięcznie odwiedza kilkaset tysięcy internautów.

W audycji autorka popularnego vloga zdradziła także, co jest kuchennym "must have" i jak wyczarować ucztę z niczego.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Gość: Magdalena Grzegorczyk (Gotuje.Skutecznie.Tv)

Data emisji: 28.02.2015

Godzina emisji: 11.00

(kul/ag)

Czytaj także

Jem więc jestem... bardzo modny

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2014 12:20
Kulinarne programy telewizyjne, blogi, targi śniadaniowe - popularność takich przedsięwzięć to dowód, że Polacy rozsmakowali się w jedzeniu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kulinarne trendy, czyli moda dookoła stołu

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2014 11:20
Kiedyś Polacy zachwycali się kuchnią fusion i sushi. - Kulinarne trendy określają świadomość społeczeństw wysokorozwiniętych - uważa Agnieszką Wojtowicz-Jach
rozwiń zwiń
Czytaj także

Olivier Nasti: kucharz powinien być artystą

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2015 06:00
Dla kucharza gwiazdka Michelin to jak Oscar dla filmowca. - Ambicja, pracowitość i chęć rozwoju pomogą ci stać się najlepszym szefem kuchni - mówi Oliver Nasti.
rozwiń zwiń