Podróżowanie to ich sposób na... drugie życie

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2016 10:55
Naszymi gośćmi byli Karolina Kulawik i Piotr Orliński, autorzy bloga podróżniczego. - Zaczynaliśmy od zera i dziś wciąż się uczymy, obserwujemy inne filmy i zdjęcia, analizujemy je i inspirujemy się nimi - tłumaczyli goście Czwórki.
Audio
  • Karolina i Piotr opowiadają o swoich podróżach i prowadzeniu bloga (Tędy po trendy/Czwórka)
Karolina i Piotr zdradzali w Czwórce, jak podróżować tanio, a przy tym odwiedzić jak najwięcej ciekawych miejsc
Karolina i Piotr zdradzali w Czwórce, jak podróżować tanio, a przy tym odwiedzić jak najwięcej ciekawych miejscFoto: Czwórka

Na ich stronie znajdziemy relacje z Gruzji, Kolonii, Brazyli czy włoskiego Bergamo. Karolina i Piotr opisują wszystkie odwiedzone przez siebie miejsca i dorzucają zdjęcia. Robią to jednak nie zamiast, ale "obok" swoich codziennych zajęć i obowiązków. - Tworzymy tego bloga po pracy, gdy wieczorami wracamy do domu - mówił Piotr, a Karolina zdradziła, że napisanie jednego tekstu, który czyta się kilka minut, zajmuje jej od 4 do 6 godzin.

W programie tłumaczyli, jak wygląda tworzenie ich strony "od kuchni" i jakiego sprzętu potrzeba, by nagrywać i montować dobre filmy podróżnicze. Słuchaczom Czwórki radzili, jak podróżować najtaniej i opowiadali, jak spakować się na kilka dni lub tygodni mądrze i ekonomicznie.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzący: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Gość: Karolina Kulawik, Piotr Orliński (podróżnicy, autorzy bloga podróżniczego oopssidedown.com)

Data emisji: 13.03.2016

Godzina emisji: 10.00

kd/bch

Czytaj także

Tanie wakacje. Jedziemy na Maltę!

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2015 13:00
- Poza sezonem za bilet lotniczy z na Maltę zapłacimy mniej więcej 200 zł. I to w obie strony - mówi blogerka Marta Muszyńska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Martyna Skura - 20 kg bagażu i życie w podróży

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2016 15:50
Martyna Skura, podróżniczka i autorka bloga "Life in 20 kg", nie ma stałego miejsca zamieszkania. - Moim domem jest cały świat - mówi. Z 20-kilogramowym plecakiem przemierzyła m.in. Gruzję, Tajlandię, Kambodżę, Chiny.
rozwiń zwiń