X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Licealiści współpracują. Pomagają Zambii i grają

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2016 12:49
- Całą tę imprezę robimy sami, bez pomocy nauczycieli i rodziców - opowiadają licealiści, goście "Tędy po trendy". Dzięki Czacki Second Stage dużo się uczą, bawią się na koncertach, a w tym roku pomagają dzieciakom w Zambii.
Audio
  • Uczniowie z XXVII LO. im. Tadeusza Czackiego w Warszawie opowiadają o imprezie Czacki Second Stage (Tędy po trendy/Czwórka)
Licealiści współpracują. Pomagają Zambii i grają
Foto: Pixabay.com/Public Domain/skeeze

Uczniowie XXVII LO. im. Tadeusza Czackiego przez cały rok pracują nad przygotowaniami do jednego, weekendowego koncertu. Dziej się tak od kilku już lat. Każdego roku licealiści pomagają wybranej fundacji. W tym roku jest to fundacja Szymona Hołowni Kasisi, prowadzącej dom dziecka w Zambii. - Czacki Second Stage powstało, bo brakowało inicjatywy licealistów, w którą by byli zaangażowani tylko oni - mówią zgodnie Hela Gil, Weronika Skwaroń i Adam Stegienko. - Ta impreza integruje roczniki. Młodsi uczniowie uczą się od starszych - wyjaśniają.

Dziś impreza rozrosła się na tyle, że biorą w niej udział uczniowie liceów z całej Warszawy, a nawet studenci. Warunek uczestnictwa jest jeden - w zespole musi występować co najmniej jeden licealista.

Goście Czwórki zdradzają jaką muzykę możemy usłyszeć na Czacki Second Stage, wyjaśniają kim są Task i Tasak, którzy zagrają na imprezie.

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Goście: Adam Stegienko (sekcja logistyki), Hela Gil i Weronika Skwaroń (sekcji PR) - uczniowie XXVII LO. im. Tadeusza Czackiego odpowiedzialni za Czacki Second Stage

Data emisji: 18.06.2016

Godzina emisji: 10.10

pj/gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Modowe trendy kiełkują w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2015 13:00
Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe marki modowe, które w nazwie mają człon Warszawa, Warsaw, Varsovie. To właśnie w stolicy działa najwięcej młodych polskich projektantów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Praga gada". Historie charakternych prażan

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2016 13:50
- Chodzi nam o aktywizację seniorów i o ty, by ich narracje trafiły do młodych ludzi - wyjaśnia Przemysław Olszewski, pomysłodawca cyklu "Praga gada".
rozwiń zwiń