X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pycipolo". Nowa formuła kanału, szerszy zakres tematyczny

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2019 15:33
Autor "Pycipolo" wcześniej przez kilka lat prowadził popularny na polskim YouTubie kanał "Inna historia" skupiający się wokół tematów związanych z przenikaniem historii do kultury popularnej. Projekt oficjalnie zakończył się kilka miesięcy temu. Jak wyjaśniał, postanowił skupić się na innej formule.
Audio
  • Marcin Pyć: dzielę się tym, co siedzi mi w głowie (Tędy po trendy/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Denis Mikheev/Shutterstock

Nowy kanał proponuje szersze zróżnicowanie tematyczne. Autor wybiera interesujący temat i omawia go, dzieląc się swoimi przemyśleniami z widzami. – To szersza propozycja tematyczna, niż w przypadku "Innej historii", ale zbyt krótka, by stworzyć z niej podcast. Wrzucam tu wszystko, co siedzi mi w głowie, tematy, którymi chciałem podzielić się z widzami, ale na poprzednim kanale nie było na to miejsca – komentował youtuber.

A to, jak wyjaśniał, dało też większe pole do zwiększenia widoczności publikacji w sieci. – Tytuły materiałów są jak nagłówki gazet, miniatury, jak okładki książek. Muszą przyciągnąć naszą uwagę. Naszą rolą (twórców) jest sprawienie, by były chwytliwe, ale jednocześnie nie przekraczały granicy dobrego smaku – dodawał.

Posłuchaj całej audycji, w której znalazł się także przegląd wydarzeń tygodnia w sieci i muzyczny felieton DJ Berta. >>>

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzi: Mateusz Kulik

Gość: Marcin Pyć (autor kanałów "Pycipolo" i "Inna historia")

Data emisji: 13.10.2019

Godzina emisji: 10.16

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Finansowanie twórców na YouTube. O co w tym chodzi?

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2018 12:35
Kilkanaście dni temu w polskiej wersji serwisu YouTube pojawiła się nowa opcja. Tajemniczy odnośnik "sponsoruj" oznacza, że polscy vlogerzy od niedawna mogą korzystać z monetyzacji swojej działalności w sieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kim jest influencer? Czy wolno mu więcej niż innym celebrytom?

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2018 12:13
- Infuencerami zostają ludzie w każdym wieku. Dużą popularnością cieszy się kanał "Dziarskiego dziadka", 90-latka, który hobbystycznie zajmuje się sportem. Jego publicznością nie są równolatkowie, ale duża grupa młodych ludzi - mówił Mateusz Krogulec z firmy DDOB.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Siryk i podróże po najszybciej rozwijających się krajach świata

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2019 08:07
Wojciech Siryk od lat zajmuje prowadzeniem kanałów popularno-naukowych. Jego nowy projekt "Ten świat jest nasz" skupiony jest wokół wysokorozwiniętych kultur, do których podróżuje i które opisuje na swoim vlogu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dave z Ameryki. Jak wyglądała jego amerykańska przygoda?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 12:00
- Jestem Polakiem ze Stanów Zjednoczonych, który jakiś czas temu postanowił wrócić do kraju. Wideobloga prowadzę po to, by opowiedzieć o największej przygodzie mojego życia - wyjaśnia autor kanału "Dave z Ameryki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dima Garbowski: najbardziej brakowało mi ukraińskich smaków

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 13:15
Decyzja o wyjeździe z Ukrainy zajęła im rok. Jak pisze w swojej książce Dima - 365 przegadanych wieczorów. W końcu wybór padł na Warszawę. Dlaczego zdecydowali się wybrać właśnie to miasto i czy czują się w nim, jak w domu?
rozwiń zwiń