Zwiedzanie Warszawy – daj zaskoczyć się przewodnikowi!

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2014 13:30
Zamiast w luksusowym kurorcie spędź wakacje w kawalerce na Woli. Będziesz lepić pierogi i spojrzysz na Warszawę oczami przewodników z Station Warsaw.
Audio
  • O alternatywnym zwiedzaniu Warszawy rozmawiamy z Gosią Nowicką, przedstawicielką przewodników Station Warsaw (Czwórka/Tędy po trendy)
Zwiedzanie Warszawy może być naprawdę ekscytujące. Spacery, rowerowe wycieczki albo przejażdżka starą warszawą - turyści mają w czym wybierać.
Zwiedzanie Warszawy może być naprawdę ekscytujące. Spacery, rowerowe wycieczki albo przejażdżka starą warszawą - turyści mają w czym wybierać.Foto: Glow Images/East News

- Turyści, którzy przyjeżdżają do Warszawy nie wiedzą, czego się spodziewać - mówi Gosia Nowicka. - Nasza głowa w tym, żeby i wizyta, i miasto na długo zostały im w pamięci.

W Station Warsaw pracują także obcokrajowcy, którzy na stałe mieszkają w Polsce. Dzięki nim zagraniczni turyści nie muszą już tylko oglądać Placu Zamkowego i Kolumny Zygmunta. Docierają też tam, gdzie lokalni mieszkańcy, a czasami nawet dalej. -1 listopada zorganizowaliśmy wycieczkę po stołecznych nekropoliach śladami kobiet upadłych - mówi gość Czwórki. - Realizujemy też indywidualne prośby naszych klientów. A ci, trzeba przyznać, mają bujną fantazję.

O najdziwniejszych wycieczkach zorganizowanych przez Station Warsaw, o dwóch typach turystów, którzy przyjeżdżąją do stolicy i o pracy przewodnika dowiesz się więcej słuchając nagrania z audycji.

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzenie: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Gość: Gosia Nowicka, przewodnik Sation Warsaw

Data emisji: 9.11.2014

Godzina emisji: 10.00

(kul/bch)

Czytaj także

Ekstremalne wyprawy: dwoje ludzi i pies w Himalajach

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2013 18:16
Agata Włodarczyk, Przemysław Bucharowski i suczka Diuna, rasy wilczak czechosłowacki, nazywają siebie wilczą rodziną. W tym roku przeszli razem w Himalajach 500 kilometrów. - Zwiedzanie świata z psem jest ciekawsze - mówią podróżnicy. - Zawsze dużo się dzieje.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Floryda - palmy, słońce i... aligatory

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2014 10:00
Floryda kojarzy się z bogatymi emerytami, którzy postanowili jesień swojego życia spędzić pod palmami, ale ten amerykański stan ma też sporo do zaoferowania turystom w każdym wieku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bunkry jako atrakcja turystyczna? Odwiedzamy Albanię

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2014 10:05
W środowe popołudnie odwiedzimy Albanię, opowiemy o bunkrach, fatalnych drogach i pięknie tamtejszych gór.
rozwiń zwiń