"Japana zjadam". Jak smakuje Japonia z proszku?

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2016 11:50
- Smak japońskich słodkości z proszku zaskakuje mnie za każdym razem, a przyrządzenie takiego posiłku wymaga dużej precyzji - opowiada Agnieszka Grzelak z kanału "Japana zjadam".
Audio
  • O japońskich słodyczach z proszku opowiada youtuberka Agnieszka Grzelak z kanału "Japana zjadam" (Tędy po trendy/Czwórka)
Miniaturowe smakołyki z proszku powstały po to, by dzieci mogły bawić się w gotowanie. Szybko jednak zainteresowały się nimi japońskie nastolatki, a teraz moda dotarła także do Polski
Miniaturowe smakołyki z proszku powstały po to, by dzieci mogły bawić się w gotowanie. Szybko jednak zainteresowały się nimi japońskie nastolatki, a teraz moda dotarła także do PolskiFoto: Pixabay/Skitterphoto/dom. publiczna

Vlogerka kręci filmiki, na których testuje japońskie minisłodycze. - To są produkty, które powstały z myślą o dzieciach. Mają edukować, ale też smakować - przekonuje gość Czwórki.

I nie szkodzić. - Są firmy, które nie używają konserwantów ani sztucznych barwników, ale są też takie, które nie zwracają na to uwagi - wyjaśnia Grzelak. - Testuję wszystko i jeszcze nigdy brzuch mnie bolał.

Jak dotąd największe wrażenie zrobiły na niej pudding w kształcie jajka oraz oranżada… z toalety. A także kaloryczność japońskich minismakołyków.

Agnieszka Grzelak okrasza swoje kulinarne inspiracje dawką poczucia humoru Agnieszka Grzelak, pomysłodawczyni kanału "Japana zjadam"

***

Tytuł audycji: Tędy po trendy

Prowadzący: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Gość: Agnieszka Grzelak (vlogerka z kanału "Japana zjadam")

Data emisji: 30.01.2016

Godzina emisji: 10.00

kul/jp

Czytaj także

The Food Emperor - odkrywamy tajemnice youtubera

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2016 14:42
Jest jedną z najbardziej tajemniczych osobistości YouTube'a. Rzadko pojawia się w mediach i nigdy nie pokazuje twarzy. W Czwórce zagościł The Food Emperor.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Reżyser życia - "coś mądrego na YouTube"

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2016 17:41
YouTube jest kopalnią przeróżnych filmików. W śród nich są te z kanału "Reżyser życia", który chce nas uwrażliwić, zwrócić naszą uwagę na teraźniejszość.
rozwiń zwiń