Kryzys w związku? Pomoże terapeuta!

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 10:00
Przyjaciele nie zawsze są w stanie pomóc w rozwiązaniu problemów w związku. Młodzi ludzie coraz częściej szukają pomocy na kozetce.
Czasem nie potrafimy sami rozwiązać problemów
Czasem nie potrafimy sami rozwiązać problemów Foto: Glow Images/East News

Do wizyt u terapeuty przyznała się aktorka Jennifer Lawrence. Gwiazda wspominała w wywiadach, że jako nastolatka była dziwadłem i potrzebowała pomocy. Co ciekawe w filmie „Poradnik pozytywnego myślenia" Lawrence gra Tiffany Maxwell, która pomaga odzyskać równowagę Patowi Solitano.

Przed premierą filmu pt. "Seks miłość i terapia" porozmawiamy o terapii i związkach.

***

Na "Tryb Głośnomówiący" zapraszamy w środę (18.03.) w godzinach 20.00 - 21.00. Audycję poprowadzą Beata Kwiatkowska i Błażej Hrapkowicz.

mg/bch

Czytaj także

Czy zdrada à la Brokeback Mountain jest usprawiedliwiona?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 09:00
"American Beauty", "Bliżej", "Małe dzieci", "Intymność" i wiele innych. Z ekranów kin zdrada wprost się wylewa - ku przestrodze, czy dla zachęty? O filmowych i rzeczywistych zdradach rozmawialiśmy w audycji "Tryb głośnomówiący".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak wybieramy życiowych partnerów?

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2015 10:47
Co decyduje o tym, że wchodzimy w związki? Wygląd, inteligencja, zainteresowania? Tak. Ale jest coś jeszcze - potrzeba zaspokojenia braków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kampania "Konkubinat to grzech" szokuje nawet katolików

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2015 14:00
W kilku miastach pojawiły się billboardy piętnujące życie w konkubinacie. Straszenie grzechem bulwersuje nie tylko ateistów, ale i niektórych duchownych.
rozwiń zwiń