Śniadania gwiazd sieci i 40. urodziny Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 15:40
Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Martyna Ogonek sprawdzi, co na talerzach i w szkolnych śniadaniówkach mają youtuberzy, vlogerzy czy snapczaterzy.
Czy gwiazdy sieci jedzą śniadania przed komputerem?
Czy gwiazdy sieci jedzą śniadania przed komputerem?Foto: Glow Image/East News

Zapytamy gwiazdy o ich ulubione przepisy na śniadania, co jedzą w domu np. w weekendy, gdy czasu jest więcej, a co zabierają do szkoły czy pracy. Jak planują dzień i jak wyglądają ich pierwsze chwile po obudzeniu. Zapraszamy na cykl "Wielkie żarcie".

Ponadto przypominamy, że w 2016 roku będziemy obchodzić 40-lecie istnienia naszej stacji. Dlatego już teraz przygotowaliśmy specjalny cykl "Cztery dychy". Podczas audycji poszperamy w przepastnym archiwum Polskiego Radia i sprawdzimy, jak brzmiała Czwórka kilkadziesiąt czy kilkanaście lat temu. Opowiemy też o tym, jak funkcjonowało radio w czasach, gdy nie było ani dźwięków w formatach cyfrowych ani internetu.

Oprócz tego w "Audycji nr 1" kolejna odsłona cyklu "Kosmiczny upadek polskich artystów". Kiepska stylizacja, głupota wypowiedziana podczas wywiadu czy lekki fałsz podczas wykonania piosenki - Mariusz Infulecki odsłoni największe wpadki gwiazd.

***

Na "Audycję nr 1" zapraszamy w środę (16.12) w godz. 6.00-9.00. Program prowadzą Michał Migała i Mariusz Infulecki.

pj/mg


Zobacz więcej na temat: Czwórka jedzenie śniadanie

Czytaj także

Nie jesz kanapki? Podziel się z głodnym kolegą

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015 16:40
Monika Stasiuk, pomysłodawczyni eksperymentu "Na krzywy ryj", po wakacjach spędzonych na takiej diecie, postanowiła zachęcić uczniów szkół do dzielenia się kanapkami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mięso - czy należy wyeliminować je z diety?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2015 15:25
Najnowszy raport Światowej Organizacji Zdrowia potwierdza, że czerwone mięso spożywane w nadmiarze może mieć negatywne skutki dla naszego zdrowia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulinarny renesans - zjedz zwierzę w całości

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2015 14:43
"Od nosa aż po ogon" to zasada, która przyświeca dobrym polskim kucharzom przy przygotowaniu mięsnych dań. Wyznaje ją m.in. Czwórkowy gość Aleksander Baron.
rozwiń zwiń