Udana podróż? To wygodne buty i... Maffashion

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2015 09:30
- W podróży kierujemy się sercem, w przygotowaniach rozumem - mówią autorzy bloga Para gra w podróże. - Najważniejsze są buty, apteczka i ciekawi towarzysze.
Audio
  • Celebryci dookoła świata, czyli jak podróżuje się z gwiazdami (Czwórka/Strefa Prywatna)
Autorzy bloga Para gra w podróże do Meksyku pojechali w towrzystwie blogerki modowej Maffashion. - Byliśmy ciekawi jaka jest naprawdę, a według nas właśnie w podróży poznaje się człowieka najlepiej - tłumaczą.
Autorzy bloga Para gra w podróże do Meksyku pojechali w towrzystwie blogerki modowej Maffashion. - Byliśmy ciekawi jaka jest naprawdę, a według nas właśnie w podróży poznaje się człowieka najlepiej - tłumaczą.Foto: mat. prywatne/Para gra w podróże

Natalia i Piotrek nie lubią samotnych wędrówek, dlatego w swoje podróże postanowili zabierać ciekawych gości. - Dla nas poznawanie świata to możliwość dzielenia się zachwytem z drugim człowiekiem - tłumaczą.

Do Meksyku pojechali w towarzystwie blogerki modowej Maffashion. - Julia zazwyczaj na wakacjach wypoczywała, my namówiliśmy ją na zwiedzanie - opowiadają goście Czwórki. - Nie trzymaliśmy się sztywno ustalonego planu, ale zobaczyliśmy to, co chcieliśmy.

Natalia i Piotrek zdradzili, jaką podróżniczką jest Maffashion i w jaki sposób meksykańska policja zareagowała na znaną polską blogerkę.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Goście: Natasza i Piotr (blog Para gra w podróże)

Data emisji: 2.05.2015

Godzina emisji: 9.00

kul/ei

Czytaj także

Rio de Janeiro - dla tych, co kochają sport

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2015 14:30
Stolica piłki nożnej zachwyca pięknymi plażami. Jeśli jednak nie lubisz wylegiwać się na słońcu - zapraszamy do wody!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Blog - jak zmotywować się do pisania?

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2015 16:00
Przy pisaniu bloga liczą się nie tylko lekkie pióro, ale też dobre tematy i systematyczność. Radzimy, jak zmotywować się do tego zajęcia i zdobyć tysiące czytelników.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Świat na języku. Podróże kulinarne Joanny Łuniewskiej

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2015 16:20
- Mój blog powstał z połączenia dwóch pasji: do gotowania i do podróżowania - opowiada Joanna Łuniewska. - Dzięki temu już wiem, w którym kraju ludzie zajadają się słodyczami ze smalcem.
rozwiń zwiń