X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Sadecki: jedynym ograniczeniem dla naszego rozwoju jesteśmy my

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2017 12:00
- Kiedy ktoś sugeruje nam, że coś robimy źle, to musimy najpierw się zastanowić, czy faktycznie miał rację i czy jego uwaga jest dla nas cenna - mówił Krzysztof Sadecki trener mentalny, autor książek z dziedziny finansów i coachingu.
Audio
  • Krzysztof Sadecki o tym, jak być sobą (Strefa prywatna/Czwórka)
Krzysztof Sadecki (trener mentalny, analityk biznesowy, Ambasador Dobrej Woli w Komisji Praw Człowieka)
Krzysztof Sadecki (trener mentalny, analityk biznesowy, Ambasador Dobrej Woli w Komisji Praw Człowieka)Foto: czwórka

Na czym polega "bycie sobą? Autor książki pt. "Poznaj siebie" wyjaśniał, że jest to wypadkowa czynników zewnętrznych i własnych przemyśleń, które wpływają na kształtowanie naszego światopoglądu. Za przykład podaje świat mody, a dokładniej wizerunek jaki próbujemy stworzyć za pomocą ubrań i dodatków - Moda kształtuje to jak ludzie chcą, żebyśmy wyglądali. Dopiero styl pokazuje kim naprawdę jesteśmy - tłumaczył na antenie radiowej Czwórki.

Krzysztof Sadecki Musimy zapomnieć o tym, kim kazano nam być, abyśmy mogli stać się sobą 

Trener personalny przekonywał, że zacząć powinniśmy od próby spojrzenia na siebie i swoje zachowanie w sposób możliwie jak najbardziej obiektywny. - Dopiero kiedy jesteśmy w stanie racjonalnie ocenić nasze zachowanie, to jak się czujemy jesteśmy w stanie stwierdzić, kim jesteśmy i czy chcemy coś zmienić - opowiadał.

Czym zdaniem autora jest szczęście? Dlaczego nie zawsze możemy być sobą i co zrobić, żeby to zmienić? Jak wykorzystać metodę "inner building" w budowaniu siły psychicznej? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Jakub Jamrozek

Gość: Krzysztof Sadecki (analityk biznesowy, trener mentalny, autor cyklu książek "Własny business – dlaczego tak?", ambasador Dobrej Woli w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka oraz World Institute of Peace, specjalny status konsularny ONZ, redaktor naczelny magazynu "Businessman Today")

Data emisji: 7.11.2017

Godzina emisji: 20.07

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sztuka prowadzenia sporów w książce "Negocjacyjne zoo"

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2017 10:43
- Każdy z nas jest w pewnien sposób zezwierzęcony. Intencją "Negocjacyjnego zoo" było nadanie ludziom cech zwierzęcych, aby łatwiej było ich rozpoznać - opowiadał na antenie Czwórki autor książki Grzegorz Załuski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Miller: zaakceptuj samego siebie, złap za szczotkę i tańcz!

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2017 10:26
Jak radziła w Czwórce psychoterapeutka Katarzyna Miller, warto zapomnie na chwilę o codziennych obowiązkach, zastanowić się, co w tej chwili sprawiłoby nam przyjemność i po prostu to zrobić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Psychogenealogia. Gdy traumy naszych pradziadków mają wpływ na nasze życie

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2017 19:31
- Po przodkach możemy odziedziczyć wzrost czy kolor włosów, ale nie tylko - również nieprzepracowane traumy, mające realny wpływ na nasze zdrowie i postępowanie - mówiła dr Barbara Tyboń.
rozwiń zwiń