X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agnieszka Czaplińska: praca marzeń to ta, w której możemy się rozwijać

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2019 14:02
Każdy z nas ma różne predyspozycje i talenty. Jak je odkryć i wykorzystać w swoim miejscu pracy? Czy pomoże w tym test kolorów osobowości? 
Audio
  • Czerwony, zielony, niebieski czy żółty? Jakim kolorem osobowości jesteś? (Strefa prywatna/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/ Look Studio

Jeżeli wykonujesz pewne zadania, tylko po to, by wywiązać się z zawodowych zobowiązań, to szybko ogarnie cię poczucie bezcelowości. Każdego dnia będziesz przychodził do pracy zmęczony Agnieszka Czaplińska

- Brakuje doradców, którzy pomogliby odkrywać i rozwijać talenty - mówiła Agnieszka Czaplińska, trenerka biznesu. - Trendy w zatrudnieniu nie powinny być oparte o to, co na rynku pracy jest aktualnie modne. To, jaką wybierzemy dla siebie przyszłość powinno być oparte o nasze zainteresowania i predyspozycje - tłumaczył gość Czwórki.

Czasem lepiej znaleźć zajęcie za nieco mniejsze pieniądze, ale takie, dzięki któremu będziemy mogli się rozwijać. Praca oprócz wynagrodzenia powinna dawać satysfakcję Agnieszka Czaplińska

- Zdarzają się managerowie, którzy podpowiadają pracownikom, w jakim kierunku powinni się rozwijać. Zauważają talenty i mocne strony swoich współpracowników. Budują w ten sposób mocny i zaangażowany zespół, wzbogacając go o osoby z unikatowymi umiejętnościami. To bardzo cenny kapitał - mówiła. 

Czym są kolory osobowości i teoria "Wielkiej piątki"? Czy ich rozróżnienie pomoże okryć i rozwinąć nasze talenty? Jak zarządzać komunikacją i stworzyć dla pracowników realną i ambitną ścieżkę kariery? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Gość: Agnieszka Czaplińska (trenerka biznesu, konsultantka HR oraz akredytowany coach indywidualny, grupowy oraz zespołowy)

Data emisji: 23.01.2019

Godzina emisji: 20.08

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak zaprzyjaźnić się... z teściami?

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2019 10:00
Związek między dwojgiem osób to nie tylko relacja mąż-żona, partner-partnerka czy narzeczony-narzeczona, to również związek z rodzicami i teściami. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Więźniowie w szponach hazardu. Jak przekroczyli granice?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2019 11:00
Kradzieże, włamania, rozboje, nielegalny handel, w tym narkotykami - to przestępstwa najpowszechniej występujące wśród osób uzależnionych od hazardu. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakub Jamrozek "Dziennikarzem Medycznym Roku 2018"

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 12:21
Dziennikarz radiowej Czwórki Jakub Jamrozek otrzymał I Nagrodę w konkursie "Dziennikarz Medyczny Roku 2018" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia. 
rozwiń zwiń