Moda w służbie pewności siebie

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2021 10:03
Wielu powie, że zajmowanie się modą to kult próżności. Jak się jednak okazuje poświęcenie uwagi własnemu stylowi może podbudować naszą pewność siebie. 
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Nina Buday/Shutterstock.com
Jakub Jamrozek 1200.jpg
Jakub Jamrozek wyróżniony w konkursie "Dziennikarz Medyczny Roku 2020"

Martyna Koncewicz jest osobistą stylistką, a także pomysłodawczynią kampanii Załóż Pewność Siebie. Odkąd pamięta interesowałam się modą, ale od dziecka słyszałam, że to wyjątkowo próżne hobby, z którego wszyscy mieli nadzieję, że wyrośnie. - Nie udało się… moda pasjonuje mnie coraz bardziej - przyznaje. - Już wiem, że oprócz piękna, oferuje możliwość kreowania lepszej wersji siebie i jak nic innego może podnieść naszą samoocenę - dodaje. Stylistka będzie naszym gościem. W studiu też spotkamy się z Danutą Wieczorkiewicz,, prezes fundacji Zobacz Jestem, psychoterapeutka.

Zobacz także:

***

Na audycję z cyklu "Strefa prywatna" w czwartek (28.01) o godzinie 20.05 zaprasza Jakub Jamrozek

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka moda psychologia

Czytaj także

Feng shui. "To filozofia, a nie przestawianie mebli"

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2020 13:50
- "Feng" to wiatr, "shui" to woda. Feng shui to życie w bliskiej więzi z naturą i przyrodą - wyjaśnia Ania Liu, autorka bloga "Chiny z Anią".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Moda niebinarna - ekstrawagancja czy codzienność?

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 22:00
Ubrania bez podziału na płeć to przyszłość, która właśnie nadchodzi. Wystarczy spojrzeć na stylizacje Billy'ego Portera, okładkę "Vogue'a" z Harrym Stylesem albo na pokazy znanych projektantów. Czy jesteśmy na to gotowi? 
rozwiń zwiń