Wigilia pod gwiazdami w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2014 12:10
Przy wigilijnym stole zasiedli dobrze znani artyści: Karolina Czarnecka Bartosz Obuchowicz i Łukasz Stasiak, a także Natalia Nykiel.
Audio
  • Tak w Czwórkowym studiu przy wigilijnym stole bawili się Bartosz Obuchowicz, Karolina Czarnecka, raper Stasiak i Natalia Nykiel (Czwórka/Wigilia w Czwórce)
Zapraszamy na Wigilię w Czwórce
Zapraszamy na Wigilię w CzwórceFoto: Czwórka

W Wigilię w Radiowej Czwórce nie zabrakło lubianych przez słuchaczy gwiazd. Były życzenia, zwierzenia, wspomnienia i dużo dobrej muzyki.

Wokalistka Natalia Nykiel, aktorka Karolina Czarnecka, aktor Bartosz Obuchowicz oraz raper Łukasz Stasiak dobrze bawili się przy Czwórkowym świątecznym stole. Zdradzili słuchaczom, jakie tradycje panują w ich domach, wspominali najwspanialsze święta w życiu, ale także te pełne nieprzewidzianych sytuacji i mało przyjemnych zbiegów okoliczności. Opowiedzieli o swoich nieudanych prezentach oraz niespodziewanych gościach! Pozdrowili teściową Stasiaka i stworzyli lożę szyderców. Działo się!

***

Tytuł audycji: Wigila w Czwórce

Prowadzi: Katarzyna Węsierska, Patryk Kuniszewicz
Goście: Bartosz Obuchowicz, Łukasz StasiakNatalia Nykiel i Karolina Czarnecka
Data emisji: 24.12.2014
Godzina emisji: 16.00

 

(kul/kd)

Czytaj także

Choinka - żywa, ale z paszportem

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2014 17:00
Nie musi być zielona i pachnieć lasem. Bożonarodzeniowe drzewko możemy zrobić ze wszystkiego. Jeśli jednak zdecydujemy się na klasyczną choinkę, warto by była ona żywa.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polak w sklepie. Jakimi jesteśmy konsumentami?

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2014 16:43
Czy dla naszych rodaków ważniejsza jest jakość, czy cena towaru? O tym porozmawiamy w Czwórkowej audycji "Się mówi".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marta Dymek i jej wegańskie Boże Narodzenie

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2014 11:50
Marta Dymek zaryzykowała i rzuciła pracę, by w całości poświęcić się prowadzeniu bloga kulinarnego. Dziś wydała książkę "Jadłonomia. Kuchnia roślinna. 100 przepisów nie tylko dla wegan".
rozwiń zwiń