X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polsko-niemieckie spotkania po obu stronach Odry

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2016 16:06
Indywidualne wymiany uczniów, wspólne treningi piłkarskie w Polsce i w Niemczech, praktyki w kraju sąsiada, podróże do miejsc pamięci, przedstawienia teatralne dla publiczności polskiej i niemieckiej - to tylko kilka ofert Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.
Audio
  • Jak wyjechać na wymianę studencką do Niemiec? Co dają nam międzynarodowe wymiany studenckie? (Dajesz radę/Czwórka)
Wymiany między uczelniami to szansa na poznanie języka sąsiedniego kraju, jego kultury, a nawet na znalezienie tam pracy
Wymiany między uczelniami to szansa na poznanie języka sąsiedniego kraju, jego kultury, a nawet na znalezienie tam pracyFoto: Glow Images/East News

Słuchaj także:
singapur chinki koreanki 1200.jpg
Studia w Singapurze. Jak się tam dostać?

- Mobilność zawodowa to nasz priorytet i program, realizowany od trzech lat, a mam nadzieję, że to dopiero początek - mówił szef tej instytucji Paweł Moras. - Naszym podstawowym zadaniem jest umożliwianie projektów organizowanych przez szkoły i inne podmioty pozarządowe, którym dajemy do dyspozycji środki i zaplecze eksperckie - tłumaczył. Mówił także o tym, w jaki sposób dokładnie PNWM mobilizuje młodzież polską i niemiecką do współdziałania.

Studenci z Polski i Niemiec, zainteresowani takimi wymianami mogą liczyć także na specjalne programy stypendialne, przyznawane m.in. przez GFPS. - To rodzina stowarzyszeń non-profit, zrzeszających studentów z krajów takich jak Niemcy, Polska, Czechy i Białoruś. Celem jest wspieranie nauki oraz wymiany kulturalnej - opowiadała Magda Gramsz, przedstawicielka tej instytucji. Na jakie konkretnie stypendia liczyć mogą studenci i absolwenci uczelni, którzy chcą wyjechać zagranicę i co muszą zrobić, by je uzyskać? Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej rozmowy z audycji "Dajesz radę".

***

Tytuł audycji: "Dajesz Radę"

Prowadzi: Justyna Majchrzak

Materiał: Aleksandra Opala

Goście: Paweł Moras (dyrektor zarządzający Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży), Magda Gramsz (przedstawicielka Stowarzyszenia Naukowo-Kulturalnego w Europie Środkowej i Wschodniej GFPS)

Data emisji: 20.10.2016

Godzina emisji: 14.05

kd/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Praktyki międzynarodowe - szansa dla studentów prawa

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 11:09
Jeśli chcesz sprawdzić, jak działają kancelarie prawnicze, sady czy organizacje non-profit w Maroku, Norwegii czy USA, wystarczy dostać się na praktyki, na przykład w ramach Międzynarodowego Programu Wymiany Praktyk Studenckich "STEP".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studia w Szwecji. Sprawdź, jak się tam dostać!

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 09:00
Weronika Bryńska, studentka SGGW, praktyki zawodowe odbyła w jednej ze szwedzkich firm w Sztokholmie. Jak tego dokonała?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Studia w Danii. "Nauczysz się myśleć i poznasz przyjaciół"

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2016 15:00
- W Danii studiujesz za darmo i masz do wyboru ponad 500 różnych kierunków w języku angielskim. Po ukończeniu studiów dysponujesz wiedzą użyteczną, a nie niepraktyczna teorią - przekonuje Przemek Jeziorowski z Fundacji Elab.
rozwiń zwiń