Jak być oszczędnym konsumentem?

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 16:00
Styczeń powoli się kończy, a Wasze noworoczne postanowienia? Czy jeszcze dajecie radę z dietą, ćwiczeniami, lepszą wersją siebie i oszczędzaniem?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Melpomene/Shutterstock.com

Jeżeli pomagają Wam w tym aplikacje, zwłaszcza te darmowe, to bądźcie czujni, bo automatyczne przedłużanie może wiązać się z opłatami. Subskrypcje interesujących Was treści też mogą kończyć okres promocyjny. Jak nie dać się wpędzić w koszty i gdzie szukać pomocy podpowie ekspert ze  Stowarzyszenia Aquila.

Posłuchaj także:

W cyklu "Droga do pracy" Szymon Majchrzak przyjrzy się temu, w jaki sposób założyć własną działalność gospodarczą i w przypadku jakich biznesów będzie się to w obecnej sytuacji sprawdzać. Przedstawimy też historię osoby, która w trakcie pandemii otrzymała pracę i udało jej się rozwinąć zawodowo. 

***

Na audycję "Dajesz radę" w środę (20.01) o godzinie 14.05 zaprasza Marta Hoppe.

kul


Czytaj także

Ile kosztują marzenia i jak je zrealizować?

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2018 15:00
Egzotyczna podróż, sportowe auto, dom w górach - to marzenia wielu z nas. - By je spełnić, warto przekuć je w realne plany - radzi Dominika Nawrocka, autorka bloga i książki "Kobieta i Pieniądze".
rozwiń zwiń

Czytaj także

W spirali zadłużenia. Czy kontrolujemy nasze wydatki?

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2019 18:54
Jak wskazują wyniki badań przeprowadzonych w pierwszym kwartale tego roku, wydajemy coraz więcej. Według statystyk tylko połowie polskich gospodarstw udaje się zaoszczędzić pieniądze.
rozwiń zwiń