Matura z języka angielskiego - powtórka materiału

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2021 20:55
W czwartkowe popołudnie zaprosimy na maturalną powtórkę z języka angielskiego, sprawdzimy też, gdzie bezpiecznie przechowywać hasła, jeśli mamy problemy z ich zapamiętaniem. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/ insta_photos

komputer laptop internet free shutt 1200 .jpg
Bezpieczeństwo w sieci. Jak nie dać się nabrać na "ekstra zysk"?

Program rozpoczniemy od powtórki materiału do egzaminu dojrzałości z języka angielskiego. 6 maja to właśnie termin matur z tego przedmiotu. Kolejnego dnia, 7 maja abiturientów czeka angielski na poziomie rozszerzonym. W Czwórce powiemy o czasach, spróbujemy napisać list do kolegi i sprawdzimy jakie błędy najczęściej popełniają maturzyści.

Czytaj także:

W drugiej części audycji sprawdzimy, gdzie i w jaki sposób przechowywać nasze hasła - te najbardziej bezpieczne, czyli długie, skomplikowane, z wieloma znakami specjalnymi. Czy jedynym wyjściem jest menedżer haseł? 

***

Na audycję "Dajesz radę" w czwartek (06.05) o godz. (14.05) zaprasza  Anna Hardej.

kd


Zobacz więcej na temat: Czwórka informatyka internet

Czytaj także

Powrót do szkół przed wakacjami - czy to dobry pomysł?

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2021 20:30
- Szkoła w tradycyjnym, stacjonarnym rozumieniu, poza wiedzą daje uczniom szereg innych kompetencji. Chodzi m.in. o spędzanie czasu z rówieśnikami, ale też umiejętność organizowania sobie dnia czy poszukiwania i realizowania pasji - wyliczała prof. Aleksandra Piotrowska, psycholog. 
rozwiń zwiń