"Awanse na dobre finanse". Jak działa samopomoc studencka?

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2016 10:00
"Awanse na lepsze finanse" to projekt, który ma pomóc zwiększyć szanse żaków na otrzymanie wymarzonej posady.
Audio
  • O projekcie "Awanse na lepsze finanse" opowiadają Anna Pukszta i Maciej Cielątkowski (Dajesz radę/Czwórka)
Jak wziąć udział w projekcie Awanse na lepsze finanse i co można dzięki temu osiągnąć?
Jak wziąć udział w projekcie "Awanse na lepsze finanse" i co można dzięki temu osiągnąć?Foto: Glow Images/East News

"Awanse na lepsze finanse” to akcja dla studentów i absolwentów uczelni wyższych, a jej celem jest uświadomienie młodym ludziom, że w Polsce można otrzymać satysfakcjonujące zarobki i jednocześnie, dzięki pracy, zadbać o swój rozwój osobisty. – Nawiązaliśmy współpracę z różnymi firmami, w których warto szukać zatrudnienia, a informacjami m.in. o dostępnych stażach dzielimy się z uczestnikami projektu - tłumaczyli inicjatorzy akcji - studenci zarządzania Anna Pukszta i Maciej Cielątkowski.

Udział w tym projekcie ma pozwolić młodym ludziom m.in. odpowiedzieć na pytania: jak zwiększyć swoje szanse na otrzymanie wymarzonej posady, jakie certyfikaty są potrzebne w poszczególnych branżach i czego wymagają szefowie od swoich pracowników. Goście Czwórki tłumaczyli też, jak można zaangażować się w "Awanse na lepsze finanse", a słuchacze opowiadali, jaki jest ich wymarzony zawód.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Justyna Majchrzak

Goście: Anna Pukszta (studentka, Wydział zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej), Maciej Cielątkowski (student zarządzania, Uniwersytet Gdański)

Data emisji: 8.03.2016

Godzina emisji: 12.00

kd/kulCzytaj także

Polscy studenci w Europie. Ile muszą płacić?

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2014 18:00
Ile kosztują studia na zagranicznych uczelniach? Jak poradzić sobie z kredytem zaciągniętym na studia? - o tym dyskutowaliśmy w "Europejskim Lunchu".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bezpłatne porady prawne dla studentów

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2015 16:00
Chcesz się upewnić, czy umowa, którą podpisałeś, jest zgodna z prawem? Jeśli jesteś studentem i masz mniej niż 26 lat - możesz skorzystać z darmowej pomocy prawnika.
rozwiń zwiń