Erasmus dla 30-latków? Sprawdź, jak to zrobić

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2020 09:29
Masz 30 lat i myślisz, że na udział w Erasmusie już za późno? Okazuje się, że wcale nie jest. Powiemy, jak wyjechać w ramach tego programu.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Studio Romantic/Shutterstock.com

Myślisz, że przecież już nie studiujesz, a Erasmus jest tylko dla studentów... Okazuje się, że wcale nie. Po studiach także można wyjechać na wymianę studencką. 

O tym, jak to zrobić i do kogo skierowana jest taka oferta, opowie w rozmowie z Czwórką Anna Kobus, która jest podróżnikiem, pilotem wycieczek rowerowych, a także autorem fanpage'a na FB "life is too short to live without travels".

***

Na audycję "Dajesz radę" w piątek (20.03) od godz. 14.05 zaprasza Justyna Tylczyńska.

kd

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka podróże Erasmus
Czytaj także

Erasmus we Włoszech. Jak żyje się studentom w Salerno?

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 15:02
Kurs językowy w Perugii i Erasmus w Salerno - po 10 miesiącach spędzonych we Włoszech Mateusz Brzezinka, student politologii na Uniwersytecie kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, powrócił do Polski. Jakie doświadczenia stamtąd przywiózł?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Turcja. Najlepiej zwiedzać ją na własną rękę

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2019 17:20
To jeden z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajów basenu Morza Śródziemnego. Największą popularnoscią cieszą się wyjazdy all inclusiv na Riwierę Turecką, ale ten kraj warto jest zwiedzać na własną rękę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tuluza. Dlaczego warto studiować w "Różowym Mieście"?

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2020 16:00
W Tuluzie i na Tuluzę patrzy się przez różowe okulary. Czy dotyczy to tylko turystów, czy także studiujących w mieście obcokrajowców?
rozwiń zwiń