Jak stworzyć własną markę w sieci i w życiu?

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2016 13:51
Jak sprawić, by ludzie zaczęli obserwować nasze profile w serwisach społecznościowych, jak budować swoją markę osobistą?
Audio
  • Jak budować markę w sieci i co w ostatnich tygodniach działo się na Snapchacie? (Snapcha(r)t/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Jak przyznaje Michał Zwierz, kreowanie marek to długi proces. - Od samego początku, od przedszkola, każdy jest w czymś rozpoznawalny: ktoś może być szybki, silny, piękny, ktoś inny dobrze recytuje. I na tym warto się skupić - mówił ekspert. Podkreślał, że każdy z nas ma markę osobistą, pytanie brzmi - na jak dużą skalę: wśród znajomych, czy na arenie międzynarodowej. - By się rozwijać na ogromną skalę trzeba mieć określone cechy osobowości- mówił Zwierz.

A co mają zrobić ludzie, którzy są "przeciętni" i przez całe życie nie znaleźli u siebie żadnego talentu? Czy są w ogóle tacy ludzie? O tym, a także o tym, jak zacząć kreować siebie i dlaczego na Snapchacie "wirusowość" nie istnieje - w rozmowie Czwórki.

***

Tytuł audycji:  "Snapcha(r)t"

Prowadzący: Karol Pawłowicki

Gość: Michał Zwierz (kreator marki)

Data emisji: 10.06.2016

Godzina emisji: 10.00

kd/pj


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dzień Radia. Przetworniki i głośniki - jak to działa?

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2016 14:13
11 kwietnia, by podkreślić rolę radia w codziennym życiu, obchodzimy wyjątkowe święto. Dzień Radia to dla nas okazja by sprawdzić jak działa technika cyfrowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak być niewidzialnym? "Czapka niewidka nie wystarczy"

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2016 09:39
Płaszcze odbijające fale radiowe, okulary i stroje oszukujące obiektywy kamer - okazuje się, że istnieje odzież i gadżety, dzięki którym możemy być całkowicie niewidoczni. I to nie tylko w internecie.
rozwiń zwiń