X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Misja Morze". Dzieci z domów dziecka okiełznają Bałtyk

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2018 18:53
- Chcemy uczynić żeglarstwo narzędziem do kształtowania charakteru młodych ludzi - mówił w Czwórce Łukasz Stępniak z Fundacji Break The Limits.
Audio
  • Rozmowa o akcji "Misja Morze" Fundacji Break The Limits (Czat Czwórki)
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: Shutterstock/ EpicStockMedia

"Misja Morze" realizowana przez Fundację Break The Limits, to pierwszy projekt w Polsce, zakładający przygotowanie jachtu, który będzie w pełni służyć młodzieży z Domów Dziecka oraz trudnych środowisk.

Członkowie fundacji są aktywnymi żeglarzami, dostali niedawno jacht typu futuro, który teraz remontują. - Ten jacht to stara konstrukcja polskiego projektanta - mówił w Czwórce Łukasz Dobrowolski. - Mamy nadzieję, że po 20 latach nieobecności, wróci na morze. Gość Czwórki podkreślił, że zaletą jachtu jest brak elektroniki, dzięki czemu młodzi żeglarze będą mogli zmierzyć się z trudami pływania po morzu w pełnym zakresie.

W rejs jednorazowo wypłynąć będzie mogło sześcioro dzieci pod opieką czworga dorosłych. Łukasz Stępniak podkreślił, że poprzez żeglarstwo młodzi ludzie uczą się nie tylko pracy w zespole, odpowiedzialności, ale też często zaczynają wierzyć w realizację własnych marzeń.

W audycji członkowie Fundacji Break The Limits opowiadali o planach zwodowania jachtu i trwającej zbiórce publicznej na jego remont.

***

Tytuł audycji: "Czat Czwórki"

Prowadzi: Piotr Firan

Materiał przygotowała: Anna Depczyńska

Data emisji: 5.03.2018

Godzina emisji: 16.07

bch/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Różnice w zarobkach kobiet i mężczyzn w Polsce - jak je przezwyciężyć?

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2018 18:10
Są dobrze wykształcone, ambitne, dobrze zorganizowane i efektywne. Dlaczego zatem kobiety w Polsce zarabiają - wg GUS - średnio 8 proc., czyli kilkaset złotych mniej niż mężczyźni?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samotne matki. Stereotypy kontra rzeczywistość

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2018 17:43
Czy określenie "samotna matka" zawsze oznacza kobietę nieszczęśliwą, niezaradną, niespełnioną i poszukującą partnera? O krzywdzących stereotypach i codziennych wyzwaniach samotnego rodzica rozmawialiśmy w Czwórce.
rozwiń zwiń