X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jakub Jamrozek "Dziennikarzem Medycznym Roku 2018"

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2019 12:21
Dziennikarz radiowej Czwórki Jakub Jamrozek otrzymał I Nagrodę w konkursie "Dziennikarz Medyczny Roku 2018" zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia. 
Jakub Jamrozek
Jakub JamrozekFoto: Izabela Czarnecka

Kuba Jamrozek został doceniony przez jury za autorską audycję "Strefa Prywatna".

Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia już po raz dziesiąty wręczyło nagrody "Dziennikarz Medyczny Roku". W kategorii głównej – Dziennikarz Medyczny Roku 2018 – I Nagrodę ex aequo otrzymał Jakub Jamrozek z radiowej Czwórki. Stowarzyszenie nagrodziło dziennikarza za stałą audycję poradniczo-psychologiczną "Strefa prywatna", w której poruszył tematykę: picia kobiet w ciąży, dojrzewania seksualnego osób z niepełnosprawnością intelektualną, okaleczeń wśród młodzieży, samoorganizacji kobiet z rakiem piersi oraz męskiej seksualności. Wydawcą i współautorem audycji jest Justyna Janas.

– To dla nas bardzo ważna nagroda, dlatego że razem z Jakubem Jamrozkiem udało nam się dotrzeć z trudną, a czasem niewygodną tematyką do wielu młodych osób. W czasach, gdy w mediach tematyka seksualności jest spłycana do przypadkowych relacji i cielesności – my traktujemy temat dużo głębiej. Z powagą omawiamy aspekty fizyczne i psychologiczne, konsultując się ze specjalistami z danej dziedziny. Przykładamy z Jakubem ogromną wagę do tego, aby nasza audycja miała charakter społeczno-poradnikowy, a nie tabloidowy. Ilość wiadomości po audycji i rosnąca świadomość problematyki wśród słuchaczy Czwórki to dla nas potwierdzenie, że tak właśnie jest – mówi Justyna Janas, wydawca "Strefy Prywatnej" w radiowej Czwórce.

Wręczenie nagród odbyło się 18 stycznia br. w Warszawie.

To nie jedyne wyróżnienie dla dziennikarza radiowej Czwórki w ostatnim czasie. Pod koniec listopada 2018 roku. Jakub Jamrozek zajął III miejsce w konkursie dla dziennikarzy "Uzależnienia XXI wieku" zorganizowanym z inicjatywy Fundacji Inspiratornia. Gospodarz audycji "Strefa prywatna" został doceniony przez jury za audycję o uzależnieniu od hazardu.

mat.pras./pj/ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Konkurs "Uzależnienia XXI wieku". Nasz dziennikarz Jakub Jamrozek nagrodzony!

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2016 11:47
Jakub Jamrozek, dziennikarz Czwórki otrzymał II nagrodę w prestiżowym konkursie Fundacji Inspiratornia "Uzależnienia XXI wieku" za audycję radiową "Strefa prywatna: Uzależnienie od mediów społecznościowych i internetu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światy zastępcze to pułapka samotności

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 10:00
Kultura popularna przez obietnice bez pokrycia przyczynia się do osamotnienia. Czym są światy zastępcze? W jaki sposób stały się zbiorowym mechanizmem ucieczki? 
rozwiń zwiń