Kontrola pracy zdalnej. Dowiedz się, czy szef cię sprawdza

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2020 10:51
Jak pracodawcy nas sprawdzają, kiedy wykonujemy prace zdalną? To jedno z pytań które postawimy w audycji.
Czas pandemii był trudny dla każdego z nas, zupełnie inny niż ten sprzed kilkunastu lat codziennego życia. To zaważyło, że rzeczywiście warto te wydarzenia utrwalać
"Czas pandemii był trudny dla każdego z nas, zupełnie inny niż ten sprzed kilkunastu lat codziennego życia. To zaważyło, że rzeczywiście warto te wydarzenia utrwalać"Foto: shutterstock.com/Gladskikh Tatiana

Jak pracodawcy kontrolują naszą pracę, gdy obowiązki wykonujemy z domu? Okazuje się, że dzięki specjalnemu oprogramowaniu mogę to robić bardzo skutecznie. Jak pracodawcy nas sprawdzają, kiedy wykonujemy prace zdalną? Czy sumiennie pracujemy osiem godzin dziennie, a może przy pracy zdalnej liczy się bardziej efekt niż siedzenie przed komputerem? To sprawdzimy w drugiej części audycji. 

Czytaj także: 

Program rozpoczniemy od przetestowania nowej funkcji na Facebooku. Watch Together z założenia ma służyć do oglądania filmów z rodziną i znajomymi. To nie pierwsza taka funkcja. W końcu na FB są teraz pokoje do prowadzenia lekcji i konferencji. A co tak naprawdę robimy wspólnie w Internecie? Gramy? Oglądamy filmy? Czy rzeczywiście korzystamy z tych funkcji?

Zaprosimy także na serwis muzyczny. 

***

Na audycję TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem zapraszamy w poniedziałek (21.09) po godz. 17.05. Program poprowadzi Kuba Marcinowicz.

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Desperados". Wielki powrót klasyka?

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 12:02
Na rynku zadebiutowała trzecia odsłona kultowej serii gry "Desperados". Wszyscy miłośnicy strategii taktycznych mogą odetchnąć z ulgą. Wykonany z pieczołowitą dbałością o detale tytuł przywraca blask zapomnianemu już gatunkowi i zbiera bardzo pozytywne oceny.
rozwiń zwiń