X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pijana Sypialnia nad Wisłą

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2014 14:00
Ruszyła letnia inicjatywa warszawskich Teatru Pijana Sypialnia i nadwiślańskiego klubu Pomost 511. Spektakl "Wodewil Warszawski" spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Co jeszcze przed nami? O tym opowiadają członkowie grupy - Sebastian Słomiński i Sławek Narloch.
Audio
  • Spektakl "Wodewil Warszawski" zainaugurował letni cykl "Teatr na leżakach" (Czwórka/Stacja Kultura)
  • Teatr Pijana Sypialnia poleca się na lato - rozmowa z Sebastianem Słomińskim i Sławkiem Narlochem (Czwórka/Kontrkultura)
Wodewil warszawski
Wodewil warszawski Foto: materiały prasowe

Karol Pawłowicki odwiedził 15 lipca Pomost 511. Można powiedzieć, że inauguracja serii odbyła się z prawdziwą pompą, bo ze względu na ulewę spektakl "Wodewil Warszawski" rozpoczął się z półgodzinnym opóźnieniem. Nie odstraszyło to jednak licznej widowni, a pozytywne reakcje dowiodły, że inscenizacja w malowniczym miejscu udała się doskonale.
PRZECZYTAJ TEŻ: Teatr na ulicy stolicy

Szczegółową relację z wydarzenia możecie usłyszeć w nagraniu ze "Stacji Kultura". Zapraszamy na kolejne atrakcje przygotowane w cyklu "Teatr na leżakach". 22 lipca na scenie Pomostu 511 wystawiony zostanie poetycki spektakl "Osmędeusze" Mirona Białoszewskiego. Przedstawienie zdobyło w tym sezonie główne nagrody na prestiżowych festiwalach teatralnych w całym kraju m.in. na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Niezależnych w Ostrowie Wielkopolskim. Akcja dramatu dzieje się na… stołecznych Powązkach. Będzie również okazja do nauki tańców warszawskich, na którą artyści zapraszają 29 lipca. Każdy będzie mógł spróbować polki i walczyka. Wstęp na te wydarzenia jest bezpłatny.
ac/kd/kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka KULTURA TEATR
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Teatr pełny dwuznaczności i żartów językowych

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 13:00
Od soboty w warszawskim Klubie Komediowym będzie można oglądać przedstawienie "Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej". Dobra zabawa w lekko krzywym zwierciadle - tak o spektaklu mówią jego twórcy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacje 2014 zapowiadają się kulturowo

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2014 18:00
Podczas letniej przerwy od szkoły i wyczekanych wakacyjnych urlopów nareszcie możemy znaleźć czas na pozytywną dawkę kultury. Każdy znajdzie coś dla siebie - od muzyki, poprzez film, aż po teatr. Zobaczcie, co dla was przygotowaliśmy!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekipa z Teatru Ekipa

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2014 17:00
"Urban legend", czyli legenda miejska, to współczesna opowieść, która może być w swej historii prawdziwa, nieprawdziwa lub tylko niektóre fakty mogą mieć coś wspólnego z autentycznością. Termin "legenda miejska" rozróżnia historie, opowiadane z dziada pradziada, od tych dzisiejszych.
rozwiń zwiń