SnowShow: w oczekiwaniu na Dawida Podsiadło

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2015 17:00
To już nasza ostatnia relacja ze SnowShow Music Fest 2015. Dziś uczestnicy relaksują się i nabierają sił przed jutrzejszymi koncertami.
Audio
  • Uczestnicy festiwalu w oczekiwaniu na Dawida Podsiadło (Czwórka/Stacja Kultura)
  • Relacja z koncertu GrubSona we francuskich Alpach (Czwórka/Efekt WOW)
  • Jakie atrakcje czekają na uczestników podczas SnowShow Music Fest? O tym organizator Piotr Grabowski (Czwórka/Stacja Kultura)
  • Warsztaty taneczne na górskich stokach? O tym wydarzeniu podczas SnowShow 2015 opowiada Anna Jujka (Czwórka/Stacja Kultura)
SnowShow to przede wszystkim świetna zabawa
SnowShow to przede wszystkim świetna zabawaFoto: Czwórka

Justyna
Justyna Tylczyńska
wraz z Anną Jujką

Festiwal SnowShow miejscowości Les Orres we francuskich Alpach to nie tylko jazda na nartach i snowboardzie, ale wiele innych ciekawych atrakcji. Jutro już ostatni dzień festiwalu, niektórzy uczestnicy odpoczywają w strefie Chill Zone, inni czekają na piątkowy koncert Dawida Podsiadło, a jeszcze inni po prostu świetnie się bawią.

Dawid Podsiadło występuje w Alpach w potrójnej roli. Podczas jednego z festiwalowych wieczorów zaśpiewał ze swoim solowym projektem, a w piątek 13 marca zagra z zespołem Curly Heads, a między godziną 14.00 a 16.00 na antenie Czwórki poprowadzi specjalne wydanie "Podsiadówki". W trakcie programu wokalista porozmawia z koncertującymi na miejscu artystami - pojawią się m.in. KAMP!, Gooral i Łąki Łan.

***

Materiał przygotowała: Justyna Tylczyńska

Data emisji: 12.03.2015

Godzina emisji: 10.00

Materiał wyemitowano w audycji "Stacja Kultura"

kd/mg/kul/mat.pras.

Czytaj także

Co wolno podczas imprez masowych? "Potrzebne zmiany w przepisach"

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2014 18:00
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zapowiada zmiany w organizacji imprezowych masowych. Pod lupę będą wzięte między innymi festiwale muzyczne. O tym, co ma się zmienić, rozmawialiśmy w "4 do 4".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Domatorzy i celebranci - czyli typy imprezowiczów

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2014 13:08
Jedni w sylwestra podpierają ściany, inni piją na umór. Są i tacy, którzy wybierają kocyk i TV. W audycji "Nawiedzeni" przedstawiamy imprezowe typy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncerty, sport i dobra zabawa. Czwórka na SnowShow 2015

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2015 13:48
Czwórka ciągle aktywna na SnowShow Music Fest. Wczoraj uczestników rozgrzały koncerty Dawida Podsiadło oraz grupy Kamp!. Dziennikarze szusują po francuskich stokach i świetnie się bawią.
rozwiń zwiń