Wzory są kobietą z bogatym wnętrzem

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2019 18:20
Dziewięć wydarzeń prowadzonych przez dziewięć niezwykłych kobiet specjalistek wielu dziedzin związanych z rozwojem, edukacją, zdrowym stylem życia, duchowością, pracą, dietą, psycho- i fizjoterapią wypełnią pierwszy dzień kolejnej odsłony targów "Wzory na Wiosnę 2019". 
Audio
  • "Wzory na Wiosnę 2019" - edycja kobieca. Co w programie? (Stacja Kultura/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Photographee.eu/Shutterstock.com

- Targi Designu organizowane są od sześciu lat. Od samego początku robią to kobiety, w pewnym sensie dla kobiet, bo to one właśnie były naszymi klientkami - opowiada Jagoda Valkov. - Wiosenne "Wzory" są im dedykowane - dodaje.  

Kobiecość to nie tylko zewnętrze. Nie tylko cera, włosy i ciuchy. I na tym skupimy się w tym roku na "Wzorach" Anna Indulska

Impreza odbędzie się 27 i 28 kwietnia w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. - W programie znajdą się m.in. spotkania, warsztaty i dyskusje. Będą one poświęcone szeroko pojętej tematyce zdrowia, holistycznej pielęgnacji, sposobom odnajdowania siebie, własnych ścieżek życiowych i rozwijaniu twórczej ekspresji opowiadają organizatorki.

Goście Czwórki opowiadają także, o tym jak i po co kobiety powinny uwolnić swój głos, podpowiadają w jaki sposób dobrać perfumy do swojego ciała i tłumaczą, co oznacza kobiecość w XXI wieku.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Goście: Jagoda Valkov (ideotwórczyni i organizatorka "Wzorów"), Anna Indulska (współorkanizatorka "Wzorów")

Data emisji: 11.04.2019

Godzina emisji: 11.08

kul

Czytaj także

"Kreatorki". Kobiety, które nie bały się "iść po swoje"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 17:30
- Bohaterkami naszej książki są kobiety, które chciały wpływać na rzeczywistość. I w ich przypadku to hasło nie brzmi jak z taniego poradnika psychologicznego - opowiadają Lidia i Julia Pańków, autorki "Kreatorek. Kobiety, które zmieniły polski styl życia". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Haulternative. Największe skarby znajdziesz w szafie

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 16:00
Ogranicz konsumpcjonizm, powstrzymaj potrzebę kupowania ciuchów i zacznij ubierać się w to, co masz w szafie - nawołują zwolennicy nowego trendu w modzie. Skąd wziął się haulternative?
rozwiń zwiń