X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Dotknij sztuki" - dzieci chcą doświadczać! A dorośli?

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2019 14:36
- Tej wystawy można dotknąć, przesunąć, chłonąć wszystkimi zmysłami - mówią reprezentatki Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. - Takie było załozenie tej wysatwy by można było ją odbierać wszystkimi zmysłami - dodają. 
Audio
  • Co nas czeka na wystawie "Dotknij sztuki"? (Stacja Kultura/Czwórka)
Wystawa Dotknij sztuki
Wystawa "Dotknij sztuki"Foto: mat.pras./Centrum Sztuki Współczesnej

- Widzowie powinni jednak pamiętać, że mają do czynienia z dziełem sztuki - podkreśla Joanna Rentowska, współkuratorka ekspozycji. - To nie jest plac zabaw, na którym można wszystko. Zachęcamy do dotykania, do głaskania i poznawania wzrokiem, węchem, słuchem - dodaje. 

Na wystawie prezentowane są dzieła sztuki zrobione przez 10 bardzo znanych polskich artystów (Alicja Bielawska, Norbert Delman, Zuzanna Hertzberg, Bartosz Kokosiński, Agata Królak, Mateusz Kula, Robert Kuśmirowski, Ania Panek, Krzysztof Topolski, Justyna Wiśniowska). 

Goście Kasi Dydo zwracają uwagę, że dziś wielu kuratorów głównie myśli o odbiorcy dorosłym. Zaś pracownicy działów edukacji pracują nad tym, by do muzeów, galerii przyciągnąć najmłodszych. Jak powstała wystawa "Dotknij sztuki"? Na jakie wystawy dziś rodzice zabierają swoje pociechy? O tym w nagraniu rozmowy z audycji "Stacja Kultura". 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Anna Kierkosz (kierowniczka Działu Edukacji CSW), Joanna Rentowska (współkuratorka wystawy "Dotknij sztuki")

Data emisji: 10.06.2019

Godzina emisji: 10.14

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wystawa w POLIN: "W Polsce króla Maciusia. 100-lecie odzyskania niepodległości"

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2018 13:30
W jaki sposób urządzić państwo, aby wszyscy byli w nim szczęśliwi? Czy łatwo jest rządzić? O to pyta Maciuś, bohater książki Janusza Korczaka "Król Maciuś Pierwszy", któremu poświęcona została wystawa w muzeum POLIN.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wszyscy spotkamy się w tym samym miejscu". Sztuka ruchu w BWA Wrocław

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2019 17:27
BWA Wrocław Główny to nowe miejsce na mapie tego miasta, związane ze sztuką współczesną. Powstało w 2017 roku, kiedy Wrocław nosił jeszcze tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. 
rozwiń zwiń