X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Cykl spotkań z literatami na Bankowym

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2019 14:43
Małgorzata Rejmer, Manuela Gretkowska oraz Joanna Bator i Jacek Dehnel to pisarze, z którymi warszawiacy będą mieli okazję spotkać się podczas literackich wieczorów na Placu Bankowym. Za nami już spotkanie z Krzysztofem Vargą.
Audio
  • Leszek Napiątek opowiada o spotkaniach z literatami w "Strefie Relaksu" na placu Bankowym w Warszawie (Czwórka/Stacja Kultura)
Strefa Relaksu na pl. Bankowym w Warszawie
"Strefa Relaksu" na pl. Bankowym w WarszawieFoto: Bartek Bitner/PolskieRadio24.pl

- Coraz więcej ludzi się zatrzymuje się w "Strefie Relaksu" na placu Bankowym, żeby przystanąć, odpocząć. Można coś zjeść, poczytać książkę, skorzystać z plenerowej biblioteki. 
Myślę, że warto się tam wybrać przejazdem czy celowo - mówi Leszek Napiątek z Biura Kultury M.st. Warszawy. - Podczas spotkania z Krzysztofem Vargą było ponad 100 osób, zajęte wszystkie krzesełka w strefie przy scenie. Spotkanie dotyczyło literatury, ostatniej powieści autora, ale też Warszawy i Budapesztu - dodaje. 

Przed nami kolejne spotkania, z Małgorzatą Rejmer, Manuelą Gretkowską, Joanną Bator i Jackiem Dehnelem. - To spotkania o klasycznej formule, prowadzone przez dziennikarzy, ale w niecodziennym miejscu - mówi gość Kasi Dydo. - Dla wszystkich gości są upominki, jest quiz z nagrodami, jest miejsca na pytania publiczności - dodaje,

A czym jest plenerowa biblioteka i czytelnia na placu Bankowym w Warszawie? O tym w nagraniu rozmowy z audycji. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Leszek Napiątek z Biura Kultury M.st. Warszawy

Data emisji: 29.07.2019

Godzina emisji: 11.45

pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Otwarta Ząbkowska znów zaprasza na Pragę

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2019 12:01
Od pięciu lat organizowana jest Otwarta Ząbkowska. Już drugi rok jej wydarzenia przyciągają mieszkańców i turystów nie tylko w weekendy, ale i powszednie dni tygodnia. 
rozwiń zwiń